270

Про затвердження програм фінансової підтримки громадських організацій на 2018 рік

271

Про внесення змін до Програми забезпечення організаційно-масових заходів з нагоди свят та пам’ятних дат на 2017 рік

272

Про внесення змін до рішення Іршавської районної ради від 04 вересня 2015 року № 636

273

Про внесення змін до рішення районної ради від 15 грудня 2016 року № 174 «Про районний бюджет на 2017 рік» (із змінами від 07 лютого 22 березня, 27 квітня, 27 липня 2017 року)

274

Про затвердження звіту про виконання районного бюджету за  січень - червень 2017 року

275

Про передачу в оренду нежилих приміщень в будівлях спільної власності територіальних громад сіл, міста району

276

Про продовження терміну дії договору оренди № 62 від 10.11.2014р.

277

Про прийняття у спільну власність територіальних громад сіл, міста району - Іршавської районної ради нежитлової будівлі в с. Довге, вул. Машкіна, 4

278

Про створення комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Іршавської районної ради

279

Про погодження призначення директора Імстичівської ЗОШ І-ІІІ ступенів

280

Про внесення змін до відомостей про КЗ «Навчально-виховний комплекс Горбківська ЗОШ І-ІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Іршавської районної ради Закарпатської області

281

Про затвердження технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки для ведення фермерського господарства, яка розташована за межами населеного пункту на території Іршавської міської ради с. Собатино, 2 «а» Іршавського району Закарпатської області площею 0,2791 га. ФГ «Смірнов Плюс»

282

Про затвердження технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості, яка розташована за адресою: м. Іршава, вул. Борканюка, 67 «б» за межам населеного пункту на території Іршавської міської ради Іршавського району Закарпатської області площею 0,6405 га. ТОВ «БЕБ»

283

Про затвердження технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки для ведення фермерського господарства, яка розташована за межами населеного пункту на території Загатянської сільської ради ур. «Пустар» №1 Іршавського району Закарпатської області площею 1,100 га. гр. Лендел В.В.

284

Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення, яка надана в оренду ТзОВ "Івакан" для ведення підсобного сільського господарства площею 12,0000 га, яка розташована за адресою: Закарпатська область Іршавський район за межам населеного пункту на території Вільхівської сільської ради контур № 887

285

Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення, яка надана в оренду ТзОВ "Івакан" для ведення підсобного сільського господарства площею 17,5578 га, яка розташована за адресою: Закарпатська область Іршавський район за межам населеного пункту на території Вільхівської сільської ради контур № 884

286

Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення, яка надана в оренду ТзОВ "Івакан" для ведення підсобного сільського господарства площею 32,4422 га, яка розташована за адресою: Закарпатська область Іршавський район за межам населеного пункту на території Вільхівської сільської ради контур № 929

287

Про затвердження технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки сільськогосподарського призначення, державної власності право оренди на яку підлягає продажу на земельних торгах у формі аукціону, яка розташована на території Вільхівської сільської ради Іршавського району Закарпатської області, площею 42,4996 га.

288

Про затвердження технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки сільськогосподарського призначення, державної власності право оренди на яку підлягає продажу на земельних торгах у формі аукціону, яка розташована на території Вільхівської сільської ради Іршавського району Закарпатської області, площею 15,1971 га.

289

Про внесення змін до рішення районної ради від 27 квітня 2017 року № 234 «Про затвердження технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд, що пов’язані з користуванням надрами, розташованої за межами населених пунктів на території Арданівської сільської ради Іршавського району Закарпатської області, площею 6,000 га. ТОВ «КИФА»»

290

Про затвердження технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки для ведення фермерського господарства, яка розташована за межами населених пунктів на території Загатянської сільської ради, контур 1078 Іршавського району Закарпатської області площею 2,00 га. гр. Лендел В.В.

291

Про затвердження технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки для ведення фермерського господарства, яка розташована за межами населених пунктів на території Загатянської сільської ради, ур. «Пустар» №1 Іршавського району Закарпатської області площею 1,200 га. гр. Лендел В.В.

292

Про звільнення від батьківської плати за утримання та перебування дітей в Ільницькій загальноосвітній школі-інтернат І-ІІІ ступенів

293

Про затвердження нової редакції статутів окремих загальноосвітніх шкіл району

 

 

Результати поіменного голосування

 

 

Протокол першого засідання дванадцятої сесії районної ради VII скликання

Joomla templates by a4joomla