ІРШАВСЬКА РАЙОННА РАДА

від _________ 2017 року

м. Іршава

№ ___

Про внесення змін до Положення про акумулювання, розподіл та використання коштів, що надходять від оренди майна спільної власності територіальних громад сіл, міста району

Відповідно до статей 43, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», з метою удосконалення і деталізації порядку акумулювання, розподіл та використання коштів, що надходять від оренди майна спільної власності територіальних громад сіл, міста району, беручи до уваги рекомендації постійних комісій районної ради з питань управління майном і приватизації, будівництва, архітектури, інфраструктури, надзвичайних ситуацій та засобів масової інформації від 02.11.2017р. та з питань плану соціально-економічного розвитку, бюджету, інвестицій та регуляторної політики від _.11.2017р., районна рада  в и р і ш и л а :

1. Пункт 6 Додатку  до рішення районної ради від 20.02.2015р. № 568 «Про затвердження Положення про акумулювання, розподіл та використання коштів, що надходять від оренди майна спільної власності територіальних громад сіл, міста району» викласти в такій новій редакції:

«6.У разі, якщо орендодавцем нерухомого майна та окремого індивідуально визначеного майна є відділ управління майном спільної власності територіальних громад сіл, міста району виконавчого апарату районної ради кошти, які фактично надійшли на спеціальних рахунок відділу від оренди спрямовуються:

- 50% від надходжень щоквартально до 15 числа, що настає за
кварталом – до районного бюджету;

- 50% від надходжень залишається на спеціальному рахунку відділу
управління майном спільної власності територіальних громад сіл, міста району виконавчого апарату районної ради, з яких:

-  30% - використовуються для фінансування капітальних видатків;

- 70% - використовуються згідно кошторису доходів та видатків відділу
управління майном спільної власності територіальних громад сіл, міста району
виконавчого апарату районної ради на поточний рік, який приймається сесією
районної ради та затверджується головою районної ради».

2. Дане рішення вступає в дію з 01.01.2018р., якщо в місячний термін з дня оприлюднення його проекту до районної ради не надійдуть  обґрунтовані пропозиції та зауваження до нього.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань управління майном і приватизації, будівництва, архітектури, інфраструктури, надзвичайних ситуацій та засобів масової інформації (Горзов В.О.)

Голова  ради                                                                      В.Симканинець