Інформація Іршавської районної ради про намір визначення організатора проведення аукціонів з відчуження майна комунальної власності

Іршавська районна рада має намір відчужити шляхом проведення аукціонів об’єкти, що належать до спільної власності територіальних громад сіл, міста району - Іршавської районної ради.
Характеристика майна, продаж якого здійснюватиметься на аукціоні:
Вбудовані нежитлові приміщення, які раніше використовувалися під розміщення лікувальних закладів. Приміщення перестали використовуватися більше 20 років. Стан незадовільний. Майно знаходиться в м. Іршава, провулок Шевченка, 3 Закарпатської області.

Більш детальну інформацію щодо складу та стану майна, продаж якого здійснюватиметься на аукціоні, можна отримати у відділі управління майном спільної власності територіальних громад сіл, міста району виконавчого апарату Іршавської районної ради (м. Іршава, пл. Народна, 3, каб.216)
Організатор аукціону повинен відповідати таким вимогам:
- бути юридичною особою, зареєстрованою у встановленому законом порядку, що має право здійснювати продаж майна шляхом проведення аукціону;
- мати досвід проведення аукціонів не менше трьох років;
- мати технічні можливості для забезпечення продажу майна шляхом проведення аукціону;
- сума запропонованої організатором аукціону винагороди є найменшою.
Організатором аукціону не може бути заінтересована особа стосовно замовника.
Для визначення організатором аукціону заявники подають замовнику в строк та за поштовою адресою, наведеними в інформації, такі документи:
1) заяву про виконання функцій організатора аукціону, із зазначенням відомостей про заявника:
- повне найменування юридичної особи, ідентифікаційний код юридичної особи;
- організаційно-правова форма;
- місцезнаходження юридичної особи, номер телефону та інші засоби зв'язку, а також прізвище, ім'я, по батькові особи, яка уповноважена представляти юридичну особу у правовідносинах з третіми особами і має право вчиняти дії від імені юридичної особи, у тому числі підписувати договори;
- пропозиції щодо суми винагороди за проведення аукціону.
2) копії установчих та інших документів, відповідно до яких заявник має право проводити аукціони;
3) довідку, підписану керівником юридичної особи, що підтверджує технічні можливості заявника для забезпечення продажу майна шляхом проведення аукціону та перелік проведених заявником аукціонів, для підтвердження його досвіду у цій сфері не менше трьох років.
У разі подання неповного комплекту документів, або подання документів з порушенням вимог, передбачених у абзаці 4 даної інформації, або подання документів після встановленого кінцевого терміну, або подання недостовірних відомостей заява про виконання функцій організатора аукціону залишається без розгляду, про що замовник листом повідомляє заявника.
Кінцевий термін прийняття заяв та документів, що підтверджують відповідність встановленим вимогам юридичних осіб, що виявили намір виступити організатором аукціонів:
11 квітня 2016 року.
Поштова адреса, за якою подаються заяви на участь у конкурсі та документи, що підтверджують відповідність заявників встановленим вимогам:
90100, Закарпатська обл., м. Іршава, пл. Народна, 3, Іршавська районна рада.
Контактні телефони для довідок:
(03144) 2-37-81

Начальник відділу управління майном спільної власності територіальних громад сіл, міста району виконавчого апарату районної ради

В.М. Чорноличак