Оголошення

відділу управління майном спільної власності територіальних громад сіл, міста району виконавчого апарату Іршавської районної ради про конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності для здійснення незалежної експертної  оцінки вартості майна спільної власності територіальних громад сіл, міста району

Мета проведення незалежної оцінки комунального майна: надання в оренду.

Дата оцінки (дата, на яку проводиться оцінка майна): 31.07.2017р.

Балансоутримувач: відділ освіти Іршавської районної державної адміністрації (позиції в таблиці №1,2,3,5); Іршавська районна рада (позиція в таблиці №4).

Назва об’єкта оцінки

Площа

кв. м.

1.

вбудовані нежитлові приміщення колишньої бібліотеки Підгірнянської ЗОШ І-ІІ ступенів, що позначені на інвентарній справі літерою  А №1-8 та №1-9

с. Підгірне,  вул. Перемоги, 1.

20,2

2.

вбудоване нежитлове приміщення Лозянської ЗОШ І-ІІ ступенів, що позначене на інвентарній справі літерою  А № 1-3.

с. Лоза, 208 а.

13,0

3.

вбудоване нежитлове приміщення Нижньоболотнянської ЗОШ I-II ступенів, що позначене на інвентарній справі літерою А №1-6

с. Нижнє Болотне, вул. Центральна, 32 а.

17,0

4.

вбудовані нежитлові приміщення колишнього гуртожитку  Загатянської ЗОШ І-ІІІ ступенів, що позначені на інвентарній справі літерою  А №1-10, №1-11 та №1-12.

с. Загаття,                       вул. Жовтнева, 3.

34,9

5.

вбудоване нежитлове приміщення           Дубрівської  ЗОШ І-ІІІ ступенів, що позначене на інвентарній справі літерою А №1-14.

с. Дубрівка, 210.

18,1

Термін виконання робіт: 5 календарних днів.

Наявність об’єктів, що  мають державну таємницю: немає.

Форма власності: комунальна.

Звіт про оцінку має бути складений державною мовою.

Вимогами до претендентів для участі у конкурсі є наявність:

– відповідної кваліфікації оцінювачів стосовно оцінки об’єкта оцінки, що має підтверджуватися чинними кваліфікаційними документами оцінювачів та свідоцтвами про реєстрацію в Державному реєстрі оцінювачів, виданими відповідно до чинного законодавства України;

– досвіду суб’єкта оціночної діяльності у проведенні оцінки майна, зокрема подібного майна;

– переліку оцінювачів, які будуть залучені до виконання робіт з оцінки майна та підписання звітів про оцінку майна, та їх особистого досвіду у проведенні оцінки подібного майна;

– письмової згоди оцінювачів, яких додатково буде залучено суб’єктом оціночної діяльності до виконання робіт з оцінки майна.

До участі в конкурсі можуть бути допущені суб’єкти оціночної діяльності, які діють на підставі сертифікатів суб’єктів оціночної діяльності, виданих відповідно до Закону України «Про оцінку майна, майнових прав та професійну оціночну діяльність в Україні», якими передбачено здійснення практичної діяльності з оцінки майна за напрямами оцінки майна та спеціалізаціями у межах цих напрямів, що відповідають об’єкту оцінки.

Конкурсна документація подається в запечатаному конверті з написом «На конкурс» з описом підтвердних документів, що містяться в конверті, зазначенням інформації про те, на який конкурс подається конкурсна документація  та номером контактного телефону претендента, для повідомлення про дату і час проведення конкурсу.

До підтвердних документів належать:

- заява на участь у конкурсі за встановленою формою;

- копія установчого документа претендента;

- копії кваліфікаційних документів оцінювачів, які працюють у штатному складі та яких буде залучено до проведення оцінки і підписання звіту про оцінку майна;

- письмові згоди оцінювачів, яких буде додатково залучено претендентом до проведення робіт з оцінки майна та підписання звіту про оцінку майна, завірені їхніми особистими підписами;

- копія сертифіката суб’єкта оціночної діяльності;

- інформація про претендента (документ, який містить відомості про претендента щодо його досвіду роботи, кваліфікації та особистого досвіду роботи оцінювачів, які працюють у його штатному складі та додатково залучаються ним, з незалежної оцінки майна, у тому числі подібного майна тощо).

Конкурсна пропозиція претендента подається у запечатаному конверті і має містити пропозицію щодо вартості виконаних робіт, а також терміну їх виконання. Пропозиції щодо строку виконання робіт слід зазначати в календарних днях.

Конкурсну документацію слід подавати до відділу управління майном спільної власності територіальних громад сіл, міста району виконавчого апарату Іршавської районної ради, що знаходиться за адресою: 90100, м. Іршава, пл. Народна, 3, каб. № 205 до 15.00 год. 14.08.2017 року включно. Телефон для довідок:  2-37-81.

Начальник відділу                                                                              Чорноличак В.М.