Оголошення Іршавського центру професійного розвитку педагогічних працівників Іршавської районної ради Закарпатської області

Іршавський центр

професійного розвитку педагогічних працівників

Н А К А З

05.10.2020 р.                                      Іршава                                           № 5

Про внесення змін до наказу

Іршавського ЦПРПП від 03.09.2020 №1

У зв’язку з захворюванням головного спеціаліста відділу освіти Супрун Т.В (підозра на Covid -19)

НАКАЗУЮ:

1. 1.Провести Конкурс на заміщення вакантної посади педагогічного працівника Іршавського центру професійного розвитку педагогічних працівників Іршавської районної ради Закарпатської області о 10 годині 06 жовтня 2020 року у приміщенні Іршавської районної ради (мала сесійна зала, м. Іршава, площа Народна, 3.
  2. 2.Секретарю конкурсної комісії повідомити учасників конкурсного відбору та членів конкурсної комісії про зміну місця проведення конкурсного відбору в телефонному режимі.
  3. 3.Розмістити інформацію на офіційному вебсайті Іршавської районної ради.
  4. 4.Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

Директор центру                                                        ____________Мар’яна ГУДЬ