Склад постійних комісій районної ради VII скликання

Склад постійних комісій районної ради VII скликання:

Постійна комісія районної ради з питань плану соціально-економічного розвитку, бюджету, інвестицій та регуляторної політики:

1. Матіко Іван Іванович – голова комісії
2. Фельцан Юрій Іванович – заступник голови комісії
3. Горзов Петро Жигович – секретар комісії
4. Вашкеба Михайло Іванович
5. Дзихор Олександр Михайлович
6. Станко Петро Іванович
7. Фанта Іван Іванович

Постійна комісія районної ради з питань управління майном і приватизації, будівництва, архітектури, інфраструктури, надзвичайних ситуацій та засобів масової інформації:
1. Горзов Володимир Олександрович – голова комісії
2. Станинець Віктор Андрійович – заступник голови комісії
3. Василець Валерій Йосипович – секретар комісії
4. Лупак Сергій Андрійович
5. Савко Євген Іванович
6. Симканич Олександр Олександрович
7. Сухан Станіслав Васильович
8. Твердохліб Роман Романович

Постійна комісія районної ради з питань дотримання законності, регламенту, депутатської етики та адміністративно-територіального устрою:
1. Поляк Василь Йосипович – голова комісії
2. Чедрик Ольга Андріївна – заступник голови комісії
3. Маланка Йосип Іванович – секретар комісії
4. Горзов Петро Олександрович

Постійна комісія районної ради з питань земельних відносин, екології, використання природних ресурсів, рекреації, культури і туризму:
1. Геда Іван Іванович – заступник голови комісії
2. Пальок Ігор Іванович – секретар комісії
3. Балога Василь Іванович
4. Попович Михайло Михайлович
5. Фозекош Богдан Федорович

Постійна комісія районної ради з питань розвитку освіти, науки, молодіжної політики та національних меншин, духовності і спорту:
1. Белей Ганна Дмитрівна – голова комісії
2. Ребрик Маргарета Михайлівна – заступник голови комісії
3. Хандра Ольга Юріївна – секретар комісії
4. Ковбаско Василь Васильович
5. Білинець Володимир Андрійович

Постійна комісія районної ради з питань розвитку охорони здоров'я, соціального захисту і зайнятості населення:
1. Фельцан Іван Іванович – голова комісії
2. Жидик Федір Іванович – заступник голови комісії
3. Мельник Михайло Михайлович – секретар комісії
4. Караслай Сергій Васильович
5. Хряпина Наталія Іванівна

Joomla templates by a4joomla