Розпорядження голови Іршавської районної ради

ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ

від 12.01.2018 року

м. Іршава

Про скликання позачергової тринадцятої сесії районної ради VIІ скликання

Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», регламенту роботи районної ради VIІ скликання:

1. Скликати позачергову тринадцяту сесію районної ради VІІ скликання 16 січня 2018 року, о 14 годині, в приміщенні зали засідань районної ради.

2.  На розгляд сесії винести наступні питання:

2.1. Про внесення змін до рішення районної ради від 22 грудня 2017 року  № 303 «Про районний бюджет на 2018 рік»

2.2.  Про Програму «Мала преса» на 2018 рік

2.3.  Про програму розвитку системи аварійно-рятувального обслуговування населення і територій Іршавського району гірським пошуково-рятувальним відділенням м. Іршава, аварійно - рятувального загону спеціального призначення Управління ДСНС України у Закарпатській області на 2018-2021 роки

2.4. Про внесення змін до договорів оренди майна об'єктів, що належать до спільної власності територіальних громад сіл, міста району

2.5.  Різне

3. На сесію запросити голову, заступників голови районної державної адміністрації, керівників служб райдержадміністрації та району, міського, сільських голів.

Голова ради

В.А.Симканинець