Відбулася установча конференція Іршавської районної організації Народного Руху України

Минуло 30 років з того листопадового дня 1989, коли відбулася установча конференція Іршавської районної організації Народного руху України (за перебудову).

Детальніше...

У с.В.Раковець встановлено Пам'ятну дошку В'ячеславу Чорноволу

14 листопада  на фасаді будинку культури села Великий Раковець встановлено Пам'ятну дошку на честь Героя України, голови НРУ В'ячеслава Чорновола.

Детальніше...

До відома!

Проводиться акція для дітей-сиріт, напівсиріт, малозабезпечених, інвалідів та соціально незабезпечених категорій людей району «Щедрий Святий Миколай», яку організовує молодіжне братство ім.Іоанна Предтечі під керівництвом архімандрита Агапіта – настоятеля Свято-Іоанно-Богословського чоловічого монастиря с.Сільце.

Є прохання підтримати можливими ресурсами.

Конт. тел. 0968724567 – архімандрит Агапіт, 0971124292 – координатор Вікторія.

Реформувати - це значить: набуте зберегти і примножити новим

Всім нам хочеться поліпшення життя у різних його аспектах. Те, що залежить від нас, майже ніколи не ставимо на перший план. Але сподіваємося що держава повинна зробити перший крок.

Детальніше...

В Іршавському районі стартував щорічний конкурс "Учитель року - 2020"

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 10.06.2019 № 798. «Про проведення Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2020» в Іршавському районі стартував щорічний конкурс у номінаціях «Історія», «Початкові класи», «Образотворче мистецтво», «Хімія».

Детальніше...

Joomla templates by a4joomla