З Днем медичного працівника!

Шановні медичні працівники району— лікарі, фельдшери, медсестри, ветерани охорони здоров’я!

Висловлюю Вам найщиріші вітання з нагоди Вашого професійного свята, яке цього року відзначаємо 16 червня.

Детальніше...

У районі відзначили День медичного працівника

У четвер у районному будинку культури відбулись урочистості з нагоди відзначення Дня медичного працівника.

13 червня оголошено Днем жалоби в Закарпатській області у зв’язку з трагедією, що сталася на тячівщині. Тому концертну програму було відмінено.

Детальніше...

Зустріч з депутатом Верховної Ради України

13 червня у сесійному залі пройшла зустріч депутата Верховної Ради України Віктора Балоги з головою районної ради Віктором Симканинцем, міським, сільськими головами району.

Детальніше...

До уваги жителів району!

Іршавською районною філією ДУ «ЗОЛЦ МОЗУ» на виконання Рішення комісії ТЕБ та НС при РДА від 22.05.2019р №3 та від 30.05.2019р №4 проведена відповідна робота по ліквідації наслідків паводку в підтоплених населених пунктах. Зокрема медпрацівниками Іршавської районної філії ДУ «ЗОЛЦ МОЗУ» 29.05.2019 року проведено знезараження води ( гіперхлорація ) 7 підтоплених індивідуальних шахтних колодязів   в с. Вільхівка та с. Н. Болотне.

Детальніше...

До відома жителів району!

 

Іршавською районною філією ДУ «ЗОЛЦ МОЗУ» на виконання Рішення комісії ТЕБ та НС при РДА від 22.05.2019р №3 та від 30.05.2019р №4 проведена відповідна робота по ліквідації наслідків паводку в підтоплених населених пунктах. Зокрема медпрацівниками Іршавської районної філії ДУ «ЗОЛЦ МОЗУ» 29.05.2019 року проведено знезараження води ( гіперхлорація ) 7 підтоплених індивідуальних шахтних колодязів   в с. Вільхівка та с. Н. Болотне, для чого використано 872 таблеток деззасобу «Жавілар ефект» вартістю 1200грн. та витрачено 45 літрів бензину.

Медпрацівниками філії 31. 05.2019р. проведено повторне знезараження води після відкачування в 7 підтоплених шахтних колодязях з послідуючим забором води для фізико-хімічного та мікробіологічного дослідження. Після дотримання експозиції 6-8 годин проведено забір води з 7 прохлорованих шахтних колодязів для лабораторного дослідження рівня залишкового хлору та на мікробіологічні показники . Як показали лабораторні дослідження у всіх досліджених пробах рівень залишкового хлору складав 0,3-0,4мг/л., що свідчить про ефективне знезараження. Лабораторно досліджена вода на мікробіологічні показники відповідає санітарним вимогам.

Виходячи з наведеного та враховуючи результати лабораторних досліджень, слід відмітити , що вода в шахтних колодязях знезаражена. Однак не виключено просочування забруднених ґрунтових вод, що може привести   до забруднення питної води в водозаборах. В зв'язку з чим Іршавська районна філія ДУ «Закарпатський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України» не рекомендує на даний час використовувати воду з підтоплених водозаборів для господарсько - питних потреб, а продовжувати відкачку та знезараження з послідуючим повторним лабораторним дослідженням води.

Голову сільської ради с. Вільхівка та громадян ознайомлено з вказаними рекомендаціями (Лист №166 від 04.06.2019р.).

 

 

 

 

 

Joomla templates by a4joomla