У районі відсвяткували День знань

2 вересня у освітніх закладах району відсвяткували День знань.  Вітали школярів, вчителів і батьків голова районної ради Віктор Симканинець, депутати районної ради,  священнослужителі.

Районні депутати  взяли участь у заходах Ільницької ЗОШ I-III ст., Довжанської ЗОШ І-ІІІ ст., Білківської ЗОШ I-III ст., Великораковецької ЗОШ I-III ст..

Вітаючи присутніх зі святом знань, голова районної ради побажав школярам легкого навчання, гарних вражень та успіхів, мирного майбутнього. Педагогам та батькам керівник району подякував за належну підготовку шкіл до нового навчального року.

За високі успіхи на освітянській ниві, сумлінну працю та відполвідальне ставлення до професійних обов’язків, вагомий особистий внесок у виховання молоді району, активну життєву позицію та з нагоди Дня знань окремих вчителів нагороджено грамотами районної ради

Урочистості в школах завершили під звуки державного Гімну України, після чого класні керівники провели перший урок навчального року.