Відбулася щорічна конференція освітян Іршавського району

29 серпня, в районному будинку культури відбулася щорічна конференція освітян Іршавського району. Участь у засіданні взяли голова районної ради Віктор Симканинець, голова районної державної адміністрації Олександр Горін, заступник голови районної ради Володимир Половка, радник голови районної ради Юрій Фельцан, начальник відділу освіти РДА Єлизавета Яцканич, представники усіх освітніх закладів району, запрошені, гості.

Насамперед керівники району нагородили грамотами та цінними подарунками учнів, котрі стали призерами ІІІ та ІV етапу Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін, ІІ і ІІІ етапу захисту наукових робіт Малої академії наук, а також учителів та наукових керівників, які зуміли не тільки віднайти талановиту дитину, а й допомогти їй повірити в свої здібності, не пожаліли сил, наснаги, знань для наших розумників.

Для присутніх із музичними композиціями виступили Андріана Станко, Дарина Тахірова та ансамбль вчителів Імстичівської ЗОШ І-ІІІ ст..

Згодом присутні вшанували учасників Великої вітчизняної війни, померлих на Майдані та в зоні АТО поклавши квіти до пам’ятника воїнам визволителям.

На порядку денному заслухали звіт начальника відділу освіти Єлизавети Яцканич, яка виступила з доповіддю «Підсумки розвитку дошкільної, загальної, середньої та позашкільної освіти у 2018-2019 навчальному році та завдання на 2019-2020 навчальний рік».

Із доповідями виступили також учасники конференції – Супрун Тамара Василівна, головний спеціаліст відділу освіти Іршавської райдержадміністрації з темою: «Аналіз проходження ДПА-ЗНО 2019 здобувачами освіти, претендентами на нагородження медалями, ЗЗСО Іршавського району», Марущинець Ольга Василівна, асистент вчитель Великораковецької ЗОШ І-ІІІ ступенів з темою: „Ресурсна кімната крок до успішного життя у соціумі дітей з особливими освітніми потребамиˮ, Гергель Тетяна Йосипівна, вихователь- методист Довжанського ДНЗ №1.з темою: «Крок за кроком будуємо новий садочок», Чепак Надія Іванівна, вчитель початкових класів Ільницької ЗОШ І-ІІ ступенів з темою: Про підсумки роботи у новій українській школі та шляхи реалізації поставлених завдань у 2019-2020 навчальному році.

На завершення конференції до присутніх звернулися голова районної ради Віктор Симканинець та голова районної державної адміністрації Олександр Горін.

Підводячи підсумки Віктор Андрійович привітав усіх з новим навчальним роком, висловив вдячність за творчу і сумлінну працю, і побажав усім учасникам освітнього процесу міцного здоров’я, щастя, благополуччя, творчих здобутків, хороших учнів, миру і злагоди у державі.

Одноголосно педколегія підтримала кандидатуру вчителя біології Великораковецької ЗОШ І-ІІІ ступенів Половку Владислава Васильовича – про присвоєння їй премії ім. Августина Волошина.