Відбулася конференція освітян Іршавської ОТГ

29 серпня, відбулася конференція освітян Іршавської об’єднаної територіальної громади, яка проходила в новому форматі. Започаткували новий формат в Іршавській ОТГ  вчителі з великим досвідом роботи Мелеганич Оксана Денисівна та Химич Наталія Денисівна, які відвідали подібну конференцію в Києві.  Про підсумки та досягнення першого навчального року в ОТГ звітувала начальник відділу ООЗСМС Сокач Любов Іванівна, яка поділилася управлінським досвідом першого року роботи в громаді. Зокрема були детально висвітлені питання дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти, успіхи, досягнення та фінансування освітньої галузі у поточному році.

Присутніми на конференції були голова районної ради Віктор Симканинець, міський голова Степан Бобик, заступник Олександр Куртинець, секретар міської ради Михайло Рацин, працівники освітніх закладів, запрошені. Віктор Андрійович привітав присутніх з початком нового навчального року. Побажав миру, злагоди, благополуччя в родинах та педагогічних колективах, успіхів в організації навчально-виховного процесу.

Від учнівства участь у розмові взяла Світлик Ірина, учениця 11 класу ЗЗСО І-ІІІ ст.№1, голова учнівського самоврядування. Від імені батьків до слова було запрошено Ольгу Чедрик, депутата районної ради.

Друга частина конференції пройшла не менш цікаво. Було створено 5 локацій, на якій спікери ділилися з присутніми актуальними питаннями в системі освіти. Також мер міста відзначив кращих працівників і вручив їм грамоти та пам’ятні подарунки.