Відбулося друге засідання двадцять третьої сесії районної ради

20 серпня відбулося друге засідання двадцять третьої сесії районної ради VІІ скликання.

Попередньо проводилися засідання профільних комісій, спільне засідання комісій та президія, під час яких депутати вносили свої пропозиції з питань порядку денного та проектів рішень. У роботі сесії взяли участь голова райдержадміністрації Олександр Горін, перший заступник голови РДА Іван Семак, заступник голови РДА Іван Мошкола, працівники виконавчого апарату районної ради, структурних підрозділів райдержадміністрації, установ і служб району, правоохоронних органів, сільські голови, громадськість.

Перед затвердженням порядку денного присутні вшанували пам'ять загиблих бійців, які захищають країну в зоні проведення антитерористичної операції.

Після цього за багаторічну сумлінну працю у галузі сільського господарства, особистий внесок у соціально-економічний розвиток Іршавського району, активну життєву позицію та з нагоди 70-річчя від Дня народження Віктор Андрійович вручив грамоту депутату районної ради Балозі Василю Івановичу, а також нагородив депутата районної ради Дзихора Олександра Михайловича грамотою районної ради за особистий внесок у соціально-економічний розвиток Іршавського району, активну життєву позицію та з нагоди 35-річчя від Дня народження.

Голова ради коротко інформував про виконану роботу депутатами у міжсесійний період, озвучив зміни та доповнення до порядку денного сесії.

На початку засідання присутні заслухали доповідь військового комісара Іршавського РВК Миколи Красівова по питаннях підготовки до проведення навчань з підрозділами територіальної оборони та проведення зборів з резервістами підрозділів територіальної оборони у вересні 2019 року. Інформацію військового комісара прийняли до відома. Порушене питання знайшло своє відображення у підтриманому проекті рішення «Про внесення змін до рішення районної ради від 18 грудня 2018 року № 442 «Про районний бюджет на 2019 рік» (із змінами від 05 лютого, 11 квітня, 28 травня, 16 липня 2019 року)». Зокрема, для реалізації порушених питань по відповідній Програмі виділено 200 тис. грн.

Депутатами районної ради підтримано низку питань. А саме:

-         «Про інформацію керівника Хустської місцевої прокуратури про стан законності на території Іршавського району за підсумками роботи за 6 місяців 2019 року»;

-     "Про внесення змін до програми створення та накопичення районного резерву матеріально-технічних засобів для попередження та  ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій техногенного і природного характеру на 2016-2020 роки та до рішення районної ради від 18 грудня 2018 року № 442 «Про районний бюджет на 2019 рік» (із змінами від 05 лютого, 11 квітня, 28 травня, 16 липня 2019 року)",а також зміни до програми створення та накопичення районного резерву матеріально-технічних засобів для попередження та  ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій техногенного і природного характеру на 2016-2020 роки.

-      «Про затвердження фінансового плану комунального некомерційного підприємства «Іршавський центр первинної медичної допомоги» Іршавської районної ради Закарпатської області на 2020 рік»;

-      «Про передачу в оренду нежилих приміщень в будівлях спільної власності територіальних громад сіл, міста району».

Депутатами не підтримано прект рішення «Про створення освітніх округів та опорних закладів освіти Іршавського району».