Відбулося засідання бюджетної комісії

26 липня відбулося засідання постійної комісії районної ради з питань плану соціально-економічного розвитку, бюджету, інвестицій та регуляторної політики (голова комісії Матіко І.І.). У роботі прийняли участь заступник голови районної ради Володимир Половка, заступник голови райдержадіміністрації Іван Мошкола, начальник фінансового управління райдержадміністрації Оксана Симчик.

Члени комісії розглянули та погодили проект розпорядження голови райдержадміністрації «Про внесення змін до районного бюджету на 2019 рік». Відповідно до розпорядження рекомендовано:

  1. 1.Внести зміни до обсягу доходів районного бюджету на 2019 рік:

-      Субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на створення та ремонт існуючих спортивних комплексів при загальноосвітніх навчальних закладах усіх ступенів у 2019 році (1 455 800 грн.);

-      Субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій (600 000 грн.).

  1. 2.Внести зміни до обсягу видатків районного бюджету на 2019 рік з головними розпорядниками коштів:

-      За рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на створення та ремонт існуючих спортивних комплексів при загальноосвітніх навчальних закладах усіх ступенів у 2019 році (Будівництво спортивного майданчика для міні-футболу з штучним покриттям в с.Луково Іршавського району по вул. Шевченка,№43);

-      За рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій (Реконструкція спортивного майданчика Імстичівської ЗОШ І-ІІІ ст.).


 

Joomla templates by a4joomla