Оголошення

Іршавська районна рада

повідомляє про початок громадських слухань щодо врахування громадських інтересів у проектах рішень районної ради:

 

 

- «Про реорганізацію Загатського міжшкільного навчально-виробничого комбінату Іршавської районної ради Закарпатської області шляхом приєднання до Загатської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Іршавської районної ради Закарпатської області"

- «Про реорганізацію Кушницького  міжшкільного навчально-виробничого комбінату Іршавської районної ради Закарпатської області шляхом приєднання до Кушницької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Іршавської районної ради Закарпатської області" 

З проектами вище зазначених рішень районної ради можна ознайомитись в каб. №211 Іршавська районна рада ІІ поверх в робочі дні з 08.00 к.ч. до 17.00 к.ч. Також, проекти рішень опубліковані  на офіційному веб-сайті районної ради в мережі Інтернет www.irshava-rada.gov.ua в розділі «Проекти рішень».

Запрошуємо до участі у громадських обговореннях депутатів районної ради, відділ освіти Іршавської районної державної адміністрації, керівників Загатського та Кушницького МНВК, Загатянського та Кушницького сільських голів та інших зацікавлених осіб відповідної територіальної громади.

Зауваження і пропозиції щодо предмету громадських слухань приймаються Іршавською районною радою у письмовому та/або електронному вигляді на адресу: Іршавська районна рада, 90100, м. Іршава, пл. Народна,3; /або за допомогою електронної пошти-  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

Строк та порядок подання пропозицій і зауважень до 17.00 год.к.ч. 05 серпня 2019 року.

Пропозиції і зауваження подані до районної ради після встановленого строку, залишаються без розгляду.

Пропозиції і зауваження мають бути обгрунтовані в межах визначених законодавчих та нормативно-правових актів.

Одночасно повідомляємо, що до початку громадських слухань буде проводитись реєстрація учасників. При собі необхідно мати документ, що посвідчує особу.

Громадські слухання будуть проходити 06 серпня 2019 року об 14.00 к.ч. за адресою: Іршавська районна рада, м. Іршава, пл. Народна,3, ІІІ поверх, Сесійний зал засідань.

Додаткову інформацію з приводу громадських слухань можна отримати за тел. 2-37-20 або за адресою: Іршавська районна рада, 90100, м. Іршава, пл. Народна,3.

Повідомлення про громадські слухання опубліковано на офіційному веб-сайті районної ради в мережі Інтернет www.irshava-rada.gov.ua в рубриці «Новини»

Виконавчий апарат районна ради

 

Joomla templates by a4joomla