Відбулося перше засідання двадцять третьої сесії районної ради VІІ скликання

16 липня відбулося перше засідання двадцять третьої сесії районної ради VІІ скликання.

Попередньо проводилися засідання профільних комісій, спільне засідання комісій та президія, під час яких депутати вносили свої пропозиції з питань порядку денного та проектів рішень. У роботі сесії взяли участь працівники виконавчого апарату районної ради, структурних підрозділів райдержадміністрації, установ і служб району, правоохоронних органів, сільські голови, громадськість.

Перед затвердженням порядку денного присутні вшанували пам'ять загиблих бійців, які захищають країну в зоні проведення антитерористичної операції.

Після цього за високі успіхи на освітянській ниві, сумлінну працю та відповідальне ставлення до професійних обов’язків, вагомий особистий внесок у виховання молоді району, активну життєву позицію та з нагоди 60-річчя від Дня народження Віктор Андрійович вручив грамоту директору Загатського міжшкільного навчально-виробничого комбінату, депутату районної ради Хряпиній Наталії Іванівні, а також нагородив вихованця спортивного клубу «Кротон» Горзова Володимира Володимировича грамотою районної ради за вагомий особистий внесок у розвиток фізичної культури і спорту в районі, високі спортивні здобутки та за ІІІ-є місце у Чемпіонаті Європи з боксу (Румунія, м.Галац).

Голова ради коротко інформував про виконану роботу депутатами у міжсесійний період, озвучив зміни та доповнення до порядку денного сесії. Опісля начальник відділу організаційного забезпечення та діловодства виконавчог апарату районної ради Роман Меренич зачитав відповідь до дипутатського запиту Савка

Євгена Івановича з питання ліквідації шлюзу на р.Синявка.

Депутатами районної ради підтримано внесення змін до районної програми розвитку архівної справи в Іршавському районі на 2016-2020 роки, до програми матеріально-технічного забезпечення підрозділів територіальної оборони, які формуються в районі територіальної оборони №7 (Іршавський район) на 2019-2020 роки, до рішення районної ради від 18 грудня 2018 року № 442 «Про районний бюджет на 2019 рік» (із змінами від 05 лютого, 11 квітня, 28 травня 2019 року), затверджено питання «Про передачу в оренду нежилих приміщень в будівлях спільної власності територіальних громад сіл, міста району» та «Про затвердження розпоряджень голови районної ради», а також нової редакції фінансового плану комунального некомерційного підприємства «Іршавський центр первинної медичної допомоги» Іршавської районної ради Закарпатської області на 2019 рік та звіту про виконання фінансового плану комунального некомерційного підприємства «Іршавський центр первинної медичної допомоги» Іршавської районної ради Закарпатської області за І півріччя 2019 року.

На завершення депутати районної ради заслухали інформацію військового комісара Іршавського РВК Миколи Красівова щодо оповіщення призовників і військовозобов’язаних.