Проведено 10-і районні змагання серед рибалок

14 липня із самого ранку накрапував дощ. Але це не завадило проведенню 10-х районних змагань серед рибалок – людей з обмеженими фізичними можливостями.

Змагання проходили біля ставка на базі ресторанно-готельного комплексу «Тиса» Іршавської райспоживспілки. Спійману рибу зважували на електронній вазі. За всім цим дійством уважно стежив головний суддя змагань Василь Турянин. Перше місце посів М. Бокотей з м.Іршави – він наловив рибок вагою 670 грам. Другим був Я. Мешко з с.Ільниця – на його гачку опинилися рибини вагою 650 грам. Третє місце виборов П. Ряшко з с.Приборжавське. Задоволеним залишився і Петро Сак із с.Сільце. Він постійно бере участь у змаганнях, неодноразово був призером. Відзначилися також Петро Пітра і наймолодший учасник змагань Андрій Бойко з с.Осій.

Депутат районної ради, голова Іршавської райспоживспілки Сергій Лупак вручив грамоти районної ради і цінні подарунки учасникам змагань. Крім того, усі присутні мали можливість посмакувати ухою, яку приготував представник райспоживспілки Іван Ігус. Учасників змагань привітав заступник голови районної ради Володимир Половка.

Спіймана риба залишилась рибалкам.