Депутати обговорили низку проектів рішень, які виноситимуться на двадцять третю сесію районної ради VІІ скликанння

11 липня відбувся ряд засідань постійних комісій районної ради, а також спільне засідання постійних комісій районної ради,  на яких депутатами було розглянуто низку проектів рішень, що виносяться на двадцять третю сесію районної ради VІІ скликання.
На порядку денному бюджетної комісії депутати розглянули ряд питань. А саме:
- Про внесення змін до програми розвитку архівної справи в Іршавському районі на 2016-2020 роки
- Про внесення змін до програми матеріально-технічного забезпечення підрозділів територіальної оборони, які формуються в районі територіальної оборони №7 (Іршавський район) на 2019-2020 роки
- Про внесення змін до рішення районної ради від 18 грудня 2018 року № 442 «Про районний бюджет на 2019 рік» (із змінами від 05 лютого, 11 квітня, 28 травня 2019 року)
- Про аналіз  стану виконання місцевих бюджетів за січень-червень 2019 року
- Про розгляд листа комунального некомерційного підприємства «Іршавський районний центр медичної допомоги» від 10.06.2019 року № 101/01-05 про погодження преміювання керівника
- Про проект фінансового плану комунального некомерційного підприємства «Іршавський районний центр медичної допомоги» на 2020 рік
 Підтримку отримали не всі питанння. Зокрема не прийнято проект рішення "Про внесення змін до рішення районної ради від 18 грудня 2018 року № 442 «Про районний бюджет на 2019 рік» (із змінами від 05 лютого, 11 квітня, 28 травня 2019 року)".
У спільному засіданні постійних комісій прийняли участь голова районної ради Віктор Симканинець, заступник голови районної ради Володимир Половка, заступник голови райдержадміністрації Іван Мошкола, працівники виконавчого апарату районної ради, працівники структурних підрозділів, доповідачі з порядку денного, головні розпорядники коштів.
Головуючий – Віктор Симканинець – ознайомив присутніх із порядком денним двадцять третьої сесії районної ради VІІ скликання. Далі депутати розглянули кожен із запропонованих проектів рішень.
Депутатами було підтримано майнові питання:«Про передачу в оренду нежилих приміщень в будівлях спільної власності територіальних громад сіл, міста району» та «Про затвердження розпоряджень голови районної ради».