Відбулися урочистості з нагоди 97-ї річниці Міжнородного Дня кооперації

2 липня відбулися урочистості з нагоди 97-ї річниці Міжнародного дня кооперації. На початку заходу хвилиною мовчання вшанували пам’ять працівників кооперації, яких вже нема серед нас. Після настоятель храму Непорочного Зачаття Пресвятої Богородиці релігійної греко-католицької громади м. Іршави протоієрей Василь Петечук відслужив молебень за щасливе майбутнє жителів району.

Від себе особисто та від імені депутатського корпусу вітав ветеранів і працівників системи споживчої кооперації голова районної ради Віктор Симканинець. Наголосив на важливості даної сфери у соціально-економічному розвитку району та створеній значній матеріально-технічній базі завдяки невтомній праці у споживчій кооперації району багатьох поколінь.  Побажав кооператорам вдячності й поваги від оточуючих, здоров’я, сил, Божої благодаті.

До вітань долучилися Іршавський міський голова Степан Бобик, в.о. керівника апарату райдержадміністрації Федір Халак, голова правління Іршавської райспоживспілки Сергій Лупак.

У рамках зібрання відбулося нагородження кращих працівників за сумлінну багаторічну працю, особистий внесок у розвиток споживчої кооперації району грамотами, подяками та цінними подарунками.