У районі відзначили День Конституції

27 червня у сесійній залі відбулися урочисті збори до Дня Конституції України. На початку присутні хвилиною мовчання вшанували пам'ять тих, хто загинув у протистоянні на сході країни. Цікавий історичний екскурс для гостей свята зробила учениця Брідської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Рената Чедрик. Після цього до пам’ятного знаку «Борцям за свободу і незалежність України, Героям Небесної Сотні та загиблим в АТО» голова Іршавської районної ради ветеранів України Петро Король та учні 10 класу Брідської ЗОШ І-ІІІ ст. – Рената Чедрик та Крістіна Костянтининець – поклали корзину квітів.
Вітали зі святом учасників заходу голова районної ради Віктор Симканинець та голова райдержадміністрації Олександр Горін. Керівники району наголосили на вагомій ролі Основного Закону у становленні державності, суверенності та незалежності нашої держави. Висловили вдячність кожному, хто щоденно та старанно виконує свої службові обов’язки на благо суспільства. Бажали всім мирного неба, сил і здоров’я, непереборної віри та впевненості в завтрашньому дні, благодаті та добробуту.
За особистий внесок у справу розбудови Української держави, багаторічну сумлінну працю,високий професійний рівень, активну громадську позицію  та з нагоди Дня Конституції України спільною Почесною Грамотою районної ради та райдержадміністрації, а також спільними грамотами відзначено: Бідзілю Івана Васильоовича, Бісьмак Юрія Петровича, Бобир Валентина Васильовича, Гудь Мар’яну Юріївну, Горзова Петро Жиговича, Караслая Сергія Васильовича, Короля Петра Васильовича, Кузьму Юрія Юрійовича, Марущинець Василя Юрійовича, Мартин Михайла Михайловича, Микиту Наталю Володимирівну, Семака Івана Васильовича, Симчик Оксану Михайлівну, Цупик Михайла Івановича, Фулитку Ганну Андріївну, Штефко Михайла Дмитровича, Білогорку Еріку Іванівну, Глушку Івана Івановича, Демчик Івана Івановича, Зейкан Петра Петровича, Лапко Івана Івановича, Матіко Злату Василівну, Мелеша Ярослава Васильовича, Митровцій Івана Михайловича, Меренича Василя Івановича, Олексик Ірину Іванівну, Осійського Петра Юрійовича, Паньканинець Івана Івановича, Пацкан Людмилу Василівну, Сабо Золтана Йосиповича, Цільо Івана Івановича, чоповду Василя Івановича, Калаур Федіра Петровича.
    Із музичними композиціями виступили учасники народного фольклорного ансамблю «Іршава» (керівник – Заслужений працівник України Надія Мельник-Гудь) та солістка ансамблю Тетяна Клим із піснею «Файна я».