Нарада з начальником Управління Західного офісу Держаудитслужби України

На запрошення голови Іршавської районної ради Віктора Симканинця, начальник Управління Західного офісу Держаудитслужби України Аніщенко С.В., прийняла участь у нараді із керінвиками стуктурних підрозділів районної ради та РДА, установ і служб району, правоохоронних органів, міського, сільських голів, працівників бухгалтерії закладів, що фінансуються за рахунок різних рівнів бюджету, громадськості. На зустрічі 07 червня 2019 року обговорювались питання щодо першочергових заходів по ліквідації наслідків паводку, що стався на Іршавщині 20 -24 червня 2019 року, нагальні питання розвитку району та ефективного використання фінансових та матеріальних ресурсів бюджетних установ, державних коштів.

Наприкінці зустрічі Світлана Вікторівна надала змістовні відповіді на запитання. Учасники зустрічі висловили подяку та задоволення від спілкування, озвучили пропозицію щодо подальшої співпраці з аудиторською службою.