Круглий стіл з нагоди Дня журналіста

7 червня, з нагоди Дня журналіста та 25-ої річниці його відзначення, відбулось засідання круглого столу.

Відкрив засідання  головний редактор районної газети «Нове життя» Михайло Ісак, який зазначив, що цього року професійне свято колектив «районки» святкує у статусі незалежного видання, розповів про перші кроки, здобутки та проблеми журналістів.

У зустрічі за круглим столом взяли участь голова районної ради Віктор Симканинець, заступник голови районної ради Володимир Половка, радник голови ради Юрій Фельцан, депутат районної ради Євгеній Савко, заступник голови РДА Іван Мошкола, міський голова Степан Бобик, Зарічанський, Довжанський, Ільницький, Кушницький сільські голови, голова районної організації ветеранів України Петро Король, директор ПрАТ «Іршавський абразивний завод» Іван Васильцюн, представники ТзОВ «Берег Кабель», колектив редакції газети «Нове життя».

Учасники круглого столу привітали журналістів з їх професійним святом, обмінялись думками та висловили пропозиції щодо поліпшення роботи районної газети, активізацію співпраці з органами місцевого самоврядування, підприємствами, підприємцями та установами району. Наголосили на необхідності висвітлення подій, успіхів та прорахунків у житті району із всебічним вивченням і неупередженим аналітичним підходом до їх оцінки.

За сумлінний, багаторічний вклад у розвиток літератури, журналістики та популяризацію народних духовних традицій, патріотизм та з нагоди відзначення професійного свята спільної грамотою районної ради та районної організації ветеранів України нагородили члена президії районної ради ветеранів України, колишнього редактора районної газети «Нове життя» Шкірю Василя Васильовича.