День матері у Доробратові візначили пам'яттю про полеглих і замучених уродженців села

Угорська визвольна війна, перша і друга світова, жертви голокосту - понад сотню імен, тих хто поклав життя у роки континентального хвилювання людства.

12 травня у селі Доробратові, біля сільської ради, відбулося відкриття пам’ятної стели. На відкритті були присутні представники області та Угорщини, громадськість.

Пам’ятні плити встановлені за сприяння ГО “Відродження і розвиток села Доробратово”, Доробратівської сільської ради і Товариства угорської культури Закарпаття (KMKSZ).

Головний ініціатор встановлення пам’ятної стіни Михайло Содоха у своєму виступі згадував чимало імен, які посприяли народженню стели.

По завершенню заходу духовенство здійснило освячення, після чого ж відбулося покладання квітів.

В актовому залі сільської ради присутні мали змогу переглянути експозицію з документами, фотографіями та артефактами з подій позначених на стелі.