У м.Іршава відкрито сервісний центр МВС нового зразка

10 травня відбулося відкриття сервісного центру МВС нового зразка у місті Іршава.

Оновлений сервісний центр презентовано за участю депутата Верховної Ради України Валерія Лунченка, депутата обласної ради Мирослава Білецького, голови районної ради Віктора Симканинця, голови Іршавскої райдержадміністрації Олександра Горіна, керівництва регіонального сервісного центру МВС в Закарпатській області: Михайла Місароша та Михайла Бойчука, а також начальника територіального сервісного центру № 2146 – Юрія Хили.

Сервісні центри МВС надають послуги реєстрації та перереєстрації авто, видачі та зміни водійського посвідчення, видачі довідки про несудимість тощо.

Комфортні центри по всій країні об’єднані єдиною візуальною концепцією, мають полиці для буккросингу, дитячі куточки та паркувальні місця для громадян.