У районі проведено заходи до Дня пам'яті та примирення й до Дня перемоги

8 травня відбувся мітинг, приурочений Дню пам’яті та примирення й 74-ій річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

Традиційно біля пам’ятника воїнам-визволителям першими поклали Гірлянду Слави учнівська молодь. Після корзини квітів до підніжжя пам’ятника поклали керівники району та міста, установ та служб району, силових структур, ветеранських організацій, учасники АТО, громадськість. Хвилиною мовчання присутні вшанували пам'ять тих героїв, яких нема серед нас.

З коротким історичним екскурсом виступив директор історико-краєзнавчого музею Андрій Світлинець.

Своїми спогадами з присутніми також поділився голова районної організації Товариства добровольців Закарпаття – учасників війни Василь Рацин.

Від імені молоді виступила учениця Іршавського ліцею Вікторія Оверчук.

Також під час заходу учасники АТО поклали квіти та запалені лампадки до пам’ятного знаку «Борцям за свободу і незалежність України, Героям Небесної сотні та загиблим в АТО».

Завершився мітинг велопробігом за участі вихованців районного центру позашкільної роботи до с. Брід.