Відбулося засідання двадцять першої сесії районної ради VII скликання

11 квітня відбулося засідання двадцять першої сесії районної ради VІІ скликання.

Попередньо проводилися засідання профільних комісій, спільне засідання комісій та президія, під час яких депутати вносили свої пропозиції з питань порядку денного та проектів рішень. У роботі сесії взяли участь працівники виконавчого апарату районної ради, структурних підрозділів райдержадміністрації, установ і служб району, правоохоронних органів, сільські голови, громадськість.

Перед затвердженням порядку денного присутні вшанували пам'ять загиблих бійців, які захищають країну в зоні проведення антитерористичної операції.

Голова ради коротко інформував про виконану роботу депутатами у міжсесійний період, озвучив зміни та доповнення до порядку денного сесії.

Після цього Віктор Андрійович надав слово депутату районної ради, голові районної організації Української спілки ветеранів Афганістану Володимиру Горзову, який від імені голови Української спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) Сергія Червонописького вручив пам’ятні відзнаки "Взірець професіоналізму" голові районної ради Віктору Симканинцю, голові райдержадміністрації Олександру Горіну, керівнику апарату райдержадміністрації Олегу Козенюку та міському голові Степану Бобику. Також за активну громадську діяльність по захисту соціальних прав та гарантій ветеранів, за особисте сприяння діяльності спілки ветеранів Афганістану та з нагоди 30-ї річниці виведення військ з Афганістану Володимир Горзов нагородив почесними грамотами та подяками окремих депутатів районної ради та сільських голів.

На початку засідання депутати заслухали інформацію керівника Хустської місцевої прокуратури про стан законності на території Іршавського району за підсумками роботи за 12 місяців.

Депутатами районної ради затверджено програму сприяння діяльності органу Державної казначейської служби України в казначейському обслуговуванні установ і бюджетів Іршавського району на 2019-2020 роки, підтримано внесення змін до районної програми оздоровлення та відпочинку дітей Іршавського району і розвитку мережі дитячих закладів оздоровлення та відпочинку на 2018-2021 роки, до програми розвитку архівної справи в Іршавському районі на 2016-2020 роки, до програми забезпечення виконання повноважень органами виконавчої влади щодо реалізації державної регіональної політики на 2019-2021 роки, до програми профілактики злочинності та правопорушень на території Іршавського району Закарпатської області на 2016-2020 роки, до рішення районної ради від 18 грудня 2018 року № 442 «Про районний бюджет на 2019 рік» (зі змінами від 05 лютого 2019 року), затверджено звіт про виконання фінансового плану Комунального некомерційного підприємства «Іршавський центр первинної медичної допомоги» Іршавської районної ради Закарпатської області за І квартал 2019 року та зміни до нього, «Положення про оплату праці, умови та розмір преміювання керівника даного некомерційного підприємства.

Народні обранці підтримали затвердження проекту землеустрою щодо встановлення (зміни) меж населеного пункту с.Лоза Іршавської міської ради Іршавського району Закарпатської області площею 130,2000 га. А також питання «Про погодження призначення директора Довжанської дитячої школи мистецтв», «Про внесення змін та затвердження Статуту КЗ Вільхівський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів» Іршавської районної ради Закарпатської області в новій редакції» та ряд майнових питань.

На завершення депутати районної ради заслухали звіт голови РДА з делегованих радою повноважень за 2018 рік та інформацію військового комісара Іршавського РВК щодо проведення чергового призову на строкову службу.