Відбулося засідання бюджетної комісії, а також спільне засідання постійних комісій районної ради

9 квітня відбулося засідання постійної комісії районної ради з питань плану соціально-економічного розвитку, бюджету, інвестицій та регуляторної політики (голова комісії Матіко І.І.), а також спільне засідання постійних комісій районної ради,  на яких депутатами було розглянуто низку проектів рішень, що виносяться на двадцять першу сесію районної ради VІІ скликання.

На порядку денному бюджетної комісії депутати розглянули та підтримали затвердження програми сприяння діяльності органу Державної казначейської служби України в казначейському обслуговуванні установ і бюджетів Іршавського району на 2019-2020 роки, внесення змін до районної програми оздровлення та відпочинку дітей Іршавського району і розвитку мережі дитячих закладів оздоровлення та відпочинку на 2018-2021 роки, внесення змін до програми розвитку архівної справи в Іршавському районі на 2016-2020 роки, внесення змін до програми забезпечення виконання повноважень органами виконавчої влади щодо реалізації державної регіональної політики на 2019-2021 роки, внесення змін до програми профілактики злочинності та правопорушень на території Іршавського району Закарпатської області на 2016-2020 роки, внесення змін до рішення районної ради від 18 грудня 2018 року № 442 «Про районний бюджет на 2019 рік» (зі змінами від 05 лютого 2019 року, затвердили звіт та зміни до виконання фінансового плану Комунального некомерційного підприємства «Іршавський центр первинної медичної допомоги» Іршавської районної ради Закарпатської області за І квартал 2019 року.

У спільному засіданні постійних комісій прийняли участь голова районної ради Віктор Симканинець, голова райдержадміністації Олександр Горін, заступник голови райдержадміністрації Іван Мошкола, працівники виконавчого апарату районної ради, працівники структурних підрозділів, доповідачі з порядку денного, головні розпорядники коштів.

Головуючий – Віктор Симканинець – ознайомив присутніх із порядком денним двадцять першої сесії районної ради VІІ скликання. Далі депутати розглянули кожен із запропонованих проектів рішень.

Головуючий зазначив, що питання 1 «Про інформацію керівника Хустської місцевої прокуратури про стан законності на території  Іршавського району за підсумками роботи за 12 місяців 2018 року» та питання 20 «Про звіт голови районної державної адміністрації з делегованих радою повноважень за 2018 рік» пропонується заслухати безпосередньо на сесії.

У зв’язку зі змінами у законодавстві профільною комісією рекомендовано питання 10 «Про затвердження технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки кадастровий номер 2121981600        :01:001:0001, цільове призначення – для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель і споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості, розташованої за межами населеного пункту ур. Дунавки на території Броньківської сільської ради Іршавського району Закарпатської області площею 0,5001 га ТОВ «ЗАГОТПРОЕКТ» зняти з розгляду. Також депутати підтримали включити в порядок денний питання «Про затвердження «Положення про оплату праці, умови та розмір преміювання керівника комунального некомерційного підприємства «Іршавський центр первинної медичної допомоги « Іршавської районної ради Закарпатської області.