Відбулося засідання освітянської комісії

1. квітня відбулося засідання постійної комісії районної ради з питань розвитку освіти, науки, молодіжної політики та національних меншин, духовності і спорту. Участь в роботі комісій взяв голова районної ради Віктор Симканинець.

На порядку денному депутати розглянули питання «Про внесення змін до районної програми оздоровлення та відпочинку дітей Іршавського району і розвитку мережі дитячих закладів оздоровлення та відпочинку на 2018-2021 роки, а також «Про внесення змін та затвердження Статуту КЗ «Вільхівський заклад середньої освіти І-ІІІ ступенів» Іршавської районної ради Закарпатської області в новій редакції».

Крім того, члени комісії обговорили питання «Про погодження призначення директора Довжанської дитячої школи мистецтв».