Відбулися відкриті районні змагання зі спортивного орієнтування присвячені 80-ій річниці Карпатської України

Останній день весняних канікул для вихованців гуртків туристсько-краєзнавчого відділу Іршавського райЦПР (директор І.І.Терпай) пройшов дуже активно.

28 березня на базі школи №1 м. Іршава відбулися традиційні відкриті районні змагання зі спортивного орієнтування присвячені 80-ій річниці Карпатської України. Привітати учасників змагань прийшов головний спеціаліст відділу освіти Іршавської РДА   А.А. Андрішко. Він побажав всім юним спортсменам легкого старту, найспритнішим- перемоги та вручив грамоти за змагання з ТПТ в закритих приміщеннях, які проходили у лютому місяці в залі адмінбудинку райЦПР.

120 вихованців, а це 22 команди молодшої вікової групи і 9 команд старшої вікової групи показали свої вміння та навички у спортивному орієнтуванні.

Змагання проходили у чотири етапи:

- визначення азимута на заданий орієнтир;

- визначення умовних знаків топографічних та спортивних карт;

- рух за легендою;

- рух в заданому напрямку (спортивне орієнтування).

Кожен етап юні орієнтувальники проходили почергово, згідно жеребкування у вигляді естафети. У загальному заліку переможцями стали шість команд. У молодшій віковій групі І-ше місце виборола команда Ільницької ЗОШ І-ІІІ ст. (кер.Осійський О.Д.) у складі: Сідор Ангеліна, Осійський Валентин, Капітан Іван, Марцинківський Василь.

ІІ-ге місце у команди Ільницької ЗОШ І-ІІІ ст.(кер.Осійська Л.Р.) у складі: Бойко Євгенія, Скраль Ольга, Симканинець Максим, Сілвай Іван.

ІІІ-тє місце у команди Білківської ЗОШ І-ІІІ ст.№2 (кер.Трикур Г.Ф.) у складі: Янтолик Діана, Романик Вікторія, Фірцак Сергій, Куруц Юрій.

У старшій віковій групі І-ше місце зайняла команда Ільницької ЗОШ І-ІІІ ст. (кер.Осійський О.Д.) у складі Клюса Іван, Осійська Олександра, Цогла Діана, Марковці Олександр.

ІІ-ге місце виборола команда Довжанської ЗОШ І-ІІІ ст.(кер.Боднар О.Д.) у складі Боднар Олег, Ісак Олександра, Романець Алла, Базарова Олександра.

ІІІ-тє місце посіла команда Ільницької ЗОШ І-ІІ ст.(кер.Староста А.В.) у складі Симканинець Юліан, Король Тетяна, Маргіта Дарина, Трикур Христина.

Змагання завершилися. Вітаємо переможців! Результати будуть занесені до «Кубка Іршавщини -2019».

Учасники змагань та організатори завдячують дирекції школи №1 м.Іршави за допомогу у проведенні даного заходу.

Наступні змагання з велотуризму! Готуємось!