Для сімейних лікарів Іршавського району придбали чотири нові автомобілі

28 березня лікарі загальної практики сімейної медицини сіл Заріччя, Сільце, Арданово, Луково отримали чотири новенькі автомобілі Renault Duster.

На врученні були присутні голова районної ради Віктор Симканинець, голова райдержадміністрації Олександр Горін, перший заступник голови РДА Іван Семак, керівник апарату Іршавської РДА Олег Козенюк, начальник відділу охорони здоров`я РДА Сергій Караслай, головний лікар комунального некомерційного підприємства «Іршавський центр первинної медичної допомоги» Оксана Булеза, сільські голови: Сільця, Заріччя, Лукова.

Закупівля транспортних засобів відбулася завдяки Закону України «Про підвищення доступності та якості медичного обслуговування у сільській місцевості», ініційованого Президентом України Петром Порошенком.

Ключі від машин лікарям  вручили голова районної ради Віктор Симканинець та голова райдержадміністрації Олександр Горін.

Під час урочистого вручення автівок головний лікар комунального некомерційного підприємства «Іршавський центр первинної медичної допомоги» Оксана Булеза висловила подяку за підтримку голові Іршавської РДА Олександру Горіну, голові районної ради, сільським головам Заріччя, Сільця, Арданова, Лукова, депутатам районної ради. Оксана Іванівна наголосила, що головне — якість і доступність медичних послуг.

На черзі придбання ще двох автомобілів для амбулаторій загальної практики сімейної медицини.