До уваги суб’єктів декларування!!!

Нагадуємо, що до 00:00 години за к.ч. 31 березня 2019 року відповідно до статті 45 Закону України «Про запобігання корупції» особи, уповноважені на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, зобов’язані подати електронну декларацію за минулий рік, шляхом заповнення на офіційному веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції (НАЗК). Всі декларації, які будуть подані після 00:00 1 квітня 2019 року будуть вважатись такими, що подані несвоєчасно.

Звертаємо увагу, що необхідно завчасно перевірити термін дії Вашого електронного цифрового підпису (електронного ключа), щоб мати можливість увійти до особистого електронного кабінету і почати заповнювати декларацію.

Посилання на сайт НАЗК – https://nazk.gov.ua

Додатково нагадуємо, що статтею 172Кодексу України про адміністративні правопорушення передбачено адміністративну відповідальність за несвоєчасне подання без поважних причин декларації.

Відділ юридичного забезпечення та кадрової

роботи виконавчого апарату районної ради