Проведено нараду з питань встановлення розміру кошторисної заробітної плати у галузі будівництва

26 березня головою районної ради зініційовано нараду з питань встановлення розміру кошторисної заробітної плати у галузі будівництва.

У роботі взяли участь депутати районної ради Володимир Горзов та Іван Фанта, заступник голови РДА Іван Мошкола, начальник управління містобудування та архітектури, транспорту, мережі автомобільних доріг, житлово-комунального господарства, інфраструктури і цивільного захисту РДА Володимир Штумф, начальник управління економічного розвитку, торгівлі та агропромислового розвитку РДА Ольга Гойда, керівник філії Іршавський райавтодор Богдан Сич, приватні підприємці Василь Кадар та Михайло Яцків.

Володимир Штумф коротко інформував присутніх з даного питання. У ході засідання було рекомендовано будівельним організаціям району до 3 квітня поточного року подати пропозиції до районної ради щодо встановлення розміру кошторисної заробітної плати у галузі будівництва.