У районі відбувся III Всеукраїнський відкритий турнір з боксу

1ccb383545a04cd6f6a55e932e0fd79c19-21 серпня 2016 року в м. Іршава проводився III Всеукраїнський відкритий турнір з боксу серед школярів, присвячений Дню Незалежності України.

У змаганнях взяли участь команди Закарпатської, Львівської, Івано-Франківської та Одеської областей. Загальна кількість представлених учасників-боксерів представлено – 68. Мета змагань – популяризація розвитку боксу серед дітей та молоді у Закарпатській області, пропаганда здорового способу життя, підвищення спортивної майстерності боксерів, укріплення та розвиток дружніх зв'язків між спортсменами, залучення до активних занять спортом.

Організаторами змагань виступили: ГО «Іршавська федерація боксу» (керівник Ковач Іван Васильович), сектор молоді та спорту Іршавської РДА (завідувач Данканич Андрій Васильович), Іршавська ДЮСШ «Колос» (директор Попович Василь Миколайович), депутати міста та району, підприємці, батьки спортсменів.

Головний суддя змагань – Тимофеєв Олег Юрійович, суддя Національної категорії, майстер спорту СРСР, голова суддівської колегії в Закарпатській області.

Всі команди-учасниці показали високий рівень майстерності, адже боксери мають певний досвід і серед них є вже кандидати в майстри спорту.

Іршавська команда складалася з 13-ти боксерів. Вперше свої сили спробували маленькі початківці Король Богдан та Васько Яніс, виступили і більш досвідчені – Ковач Віталій, Ряска Юрій, Роман Владислав, Кудрей Віталій, Лелітка Іван і Михайло, Білак Олександр, Трикур Олександр, Боднар Богдан, Павлище Юрій, Староста Михайло.

«Золото» у змаганнях отримало сім боксерів, а шістьом дісталося заслужене «срібло». Загалом, команда виступила дуже добре, про що свідчать вищезгадані нагороди.

За особливі досягнення у цьому виді спорту було визнано кращими боксерами турніру Ковача Віталія (м. Іршава), Лилика Івана (Мукачівський район), та Молодана Максима (Одеська область). Переможці турніру були нагороджені грамотами, медалями, цінними подарунками від «Комп'ютерного всесвіту».

f3886ceed060f3105204a1c570c2d846