У районі відбувся ІХ фестиваль-конкурс "Таланти багатодітної родини"

22 березня у районному будинку культури відбувся ІХ фестиваль-конкурс «Таланти багатодітної родини», який зібрав чимало обдарованої молоді віком від 9-ти до 16-ти років. Мета фестивалю – відродження та популяризація культурних, моральних цінностей сім’ї, збереження народних, родинних традицій та історичної спадщини.

Учасників конкурсу вітали голова районної ради Віктор Симканинець, Іршавський міський голова Степан Бобик, начальник відділу культури та туризму РДА Олена Ісак. Керівники побажали дітям впевненості в собі, позитивного настрою, вдосконалення своїх талантів, досягнення хороших результатів, здоров'я, благополуччя й злагоди в родинах.

Фестиваль проведено у номінаціях: вокальне мистецтво, патріотична пісня, хореографія, музичне виконання, художнє та авторське виконання, оригінальний жанр, образотворче мистецтво, декоративно-прикладне мистецтво.

Творчі доробки оцінювали журі у складі:

Ісак Олена Василівна-начальник відділу культури і туризму районної державної адміністрації, голова журі;

Петер Неля Олександрівна- заступник директора дитячої школи мистецтв;

Філеш Любов Михайлівна- провідний методист районного будинку культури, секретар журі;

Паньканинець Ірина Олександрівна- керівник зразкового вокального ансамблю «Дзвіночок», Заслужений вчитель України;

Філеш Василь Васильович- голова народного об’єднання художників та майстрів народної творчості «Колорит Боржави», член Національної Спілки художників України.
Прослухавши виступи вокалістів, вірші читців, переглянувши танцювальні номери, гру на музичних інструментах та оглянувши виставку творчих робіт учасників фестивалю-конкурсу, компетентне журі визначило наступних переможців у кожній із номінацій:

«патріотична пісня» І місце –Данканич Тетьяна Іршавська ДШМ, ІІ місце – Бокотей Анастасія зразковий фольклорний ансамбль «Кирниченька», ІІІ місце – Шинкар Аліна Іршавська ДШМ;

«вокальне мистецтво» І місце –Ковальчук Ірина Іршавська ДШМ, ІІ місце –Вербищук Ксенія, Скальник Іванна зразкова студія естрадного співу «Ліра» Іршавський районний  Центр позашкільної роботи, ІІІ місце –Осійський Вадим Сілецька ЗОШ І-ІІст., Фірцак Любов Сілецька ДШМ;

«музичний жанр» І місце- Пилипко Інесса Ільницька ДШМ, ІІ місце –, Янтолик Наталія Білківська ДШМ, Микита Богдана Ільницька ДШМ, ІІІ місце –Ребрик Евеліна Іршавська ДШМ, Ціп Тетьяна Сілецька ДШМ;

«хореграфія» І місце – Староста Яна, Андріана Ільницька ДШМ, ІІ місце – хореографічний колектив  «Dаns of angeІs» Іршавський міський  Центр позашкільної освіти, ІІІ місце - хореографічний колектив Сілецької ДШМ.

«оригінальний жанр» І місце – Зайкан Рената , Феннич Наталія БК с. Великий Раковець, ІІ місце - Дочинець Марія , Гецко Анастасія Кушницька ДШМ, ІІІ місце – Черненко Маряна, Юріна Ірина клуб с. Осій.

«художнє та авторське виконання» І місце – Васько Іванна клуб с. Загаття, ІІ місце –Данилаш Василина зразковий музично-драматичний театр «Пролісок», ІІІ місце – Федько Наталія Білківська ЗОШ І-ІІІ ст.№2.

«образотворче мистецтво»  І місце – Звонар Ангеліна Ільницька ДШМ, ІІ місце – Андрішко Андрій Іршавська ДШМ, Панющик Олександра Іршавська ДШМ,  ІІІ місце – Петечук Іван Іршавська ДШМ.

«декоративно-прикладне мистецтво» І місце – Яцканич Тетьяна клуб с. М. Раковець, ІІ місце  - Савко Тетьяна Ільницька ДШМ, Фанта Ярослав Приборжавська ДШМ, ІІІ місце – Порада Катерина Великораковецька ДШМ, Олексій Олександра Ільницька ДШМ .

Спонсором солодкого столу та ініціатором вручення подарунків переможцям конкурсу став народний депутат Лунченко Валерій Валерійович.