В районі проведено зональну національно-патріотичну гру "Патріот"

З метою виховання у молодого покоління українців відданості Батьківщині та українському народу, готовності обороняти рідну землю, бути фізично розвиненими та духовно багатими 21 березня в районі проведено зональну національно-патріотичну гру "Патріот".
У ній взяли участь юні патріоти України з шкіл району:Броньківської ЗОШ І-ІІІ ст., ВеликораковецькОЇ ЗОШ І-ІІІ ст., Ільницькій ЗОШ І-ІІІ ст.,Кам'янській ЗОШ І-ІІІ ст., Осійській та Сілецькій ЗОШ І-ІІ ст..
Великораковецька ЗОШ І-ІІІ ст., Малораковецька ЗОШ І-ІІІ ст., КЗ НВК Малораковецька ЗОШ І-ІІ ст. -ДНЗ ,Великораковецька ЗОШ І-ІІ ст., Білківська ЗОШ І-ІІІ ст., Білківська ЗОШ І-ІІІ ст. №2, Луківська ЗОШ І-ІІ ст. 
Захід було на високому рівні організовано. Всі учні показали себе  гідними своїх предків, які вчаться берегти волю і незалежність України, поважати свій народ і його мелодійну мову, шанують себе і свою гідність.  Перше місце у грі серед команд-учасниць зайняла команда Великораковецької ЗОШ І-ІІІ ступенів «Оріяна»,  друге місце команда «Ріст» Малораковецька ЗОШ І-ІІІ ст., «Мрійники» КЗ НВК Малораковецька ЗОШ І-ІІ ст. -ДНЗ , «Білецький курінь» Білківська ЗОШ І-ІІІ ст., третє місце «Нащадки кротона» Білківська ЗОШ І-ІІІ ст. №2 ,  «Сокіл» Луківська ЗОШ І-ІІ ст , «Полянські учні» Великораковецька ЗОШ І-ІІ ст..
В Ільницькій ЗОШ І-ІІІ ступенів:
Третє місце вибороли команди:
 «Калина», Колоднянська ЗОШ І-ІІ ступенів,
«Дружба» , Чорнопотітська ЗОШ І-ІІІ ступенів,
«Росичка», Підгірнянська  ЗОШ І-ІІ ступенів
Друге місце отримали команди:
«Патріоти рідної землі», Смологовицький НВК,
«Плай», Климовицька ЗОШ І-ІІ ступенів
Перше місце виборола команда «Маки» Ільницької ЗОШ І-ІІІ ступенів.
В Сілецькій ЗОШ І-ІІІ ст. участь у грі взяло сім команд: Сілецька ЗОШ
І-ІІІ ст., Брідська ЗОШ І-ІІІ ст., Сілецька ЗОШ
І-ІІ ст., Греблянська ЗОШ І-ІІ ст., Вільхівський
ЗЗСО І-ІІІ ст., Зарічанська ЗОШ І-ІІ ст.,
Нижньоболотнянська ЗОШ І-ІІ ст. Команди
виконували чотири конкурсні завдання:
1. Презентація команди.
2. Вокальний конкурс,
3. Домашнє завдання - "Майбутнє України - наше
майбутнє",
4. Комбінована естафета - спортивний конкурс.
В гарно створених умовах для дітей, команди
показали чудові результати.
По підрахункам журі
І місце зайняла команда «Сонячне Закарпаття»
Сілецької ЗОШ І – ІІІ ступенів,
ІІ місце розділили команди: Зарічянської ЗОШ
І – ІІ ст., Вільхівський ЗЗСО І – ІІІ ст. і
Сілецької ЗОШ І – ІІ ст..
ІІІ місце – Брідська ЗОШ І – ІІІ ст.,
Греблянська ЗОШ І-ІІ ст.. і Нижньоболотнянська
ЗОШ І – ІІ ст.
На базі Броньківської ЗОШ І-ІІІ ступенів. Результати конкурсу:
Кушницька ЗОШ І-ІІІ ст. - І місце;   
Броньківська ЗОШ І-ІІІ ст., Сухівська ЗОШ І-ІІ ст.,  Приборжавська ЗОШ І-ІІІ ст. - ІІ місце;      
Лисичівська ЗОШ І-ІІІ ст., Довжанська ЗОШ І-ІІ ст.- ІІІ місце.  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Joomla templates by a4joomla