А синьо-жовті прапори... замайоріли на полонині Кук

кук1Краєвиди, які перехоплюють подих, чудова атмосфера, адреналін в крові, емоції, які просто зашкалюють – і це ще не повний перелік того, як можна описати цей прекрасний день, чудову поїздку, яку, я впевнена, кожен запам'ятає на довго.

Здавалося, навіть природа сприяла тому, щоб все було якнайкраще, яскраве сонечко, теплий вітерець додавали всім гарного настрою, а музики своїми запальними піснями додавали, як то кажуть «свою ложечку меду». А синьо-жовті прапори, які майоріли під час поїздки ще більше піднімали наш патріотичний дух.

І попри довгий шлях, який довелося подолати, ми все ж сповнені ентузіазму піднімалися на найвищу полонину Іршавського району, яка заввишки 1361 м. над рівнем моря, полонину під назвою – Кук. Щоб 21 серпня встановити національний прапор нашої неньки України з нагоди 25 річниці Незалежності та Дня державного прапора України.

Піднявшись на полонину всі заспівали державний гімн України, після чого голова райдержадміністрації Олександр Горін привітав присутніх із наступаючими святами та побажав всім мирного неба над головою та злагоди у сім'ях.

кук2

До привітань також приєдналися і інші представники району.

Доклали чимало зусиль в організації заходу Броньківський сільський голова Юрій Кузан, сільський голова с. Кушниця Михайло Штефко, сільський голова с. Лисичово Ярослав Пальок, відділ освіти та відділ культури Іршавської РДА, а також Довжанське лісомисливське господарство (директор Василь Ледней).

кук3

Також всі учасники із задоволенням провели фотосесію на фоні фантастично красивих карпатських краєвидів. Та сповнені позитивними емоціями та гарним настроєм повернулися додому.