В районі вшанували воїнів-добровольців

У рамках відзначення 80-ї річниці проголошення Карпатської України та Дня українського добровольця в центрі Іршави відбувся мітинг-реквієм за загиблими героями та учасниками АТО.

На заході були присутні керівники району, учасники АТО, добровольці, волонтери, представники райвійськкомату та небайдужі громадяни.

Учасники заходу поклали квіти та запалені лампадки до підніжжя пам’ятного знака Борцям за Свободу та  Незалежність України, Героям Небесної Сотні та загиблим в АТО та пам’ятного знаку загиблим учасникам в АТО: Олександру Данільченко з Ільниці, Юрію Соколачко з Лози, Юрію Королю із Заріччя, Мирославу Мислі з с.Приборжавське.

На знак глибокої пошани присутні схилили голови перед пам’яттю загиблих воїнів, які віддали своє життя за вільну та незалежну Україну та вшанували їх честь хвилиною мовчання.

Зі словами вдячності до добровольців звернувся голова районної ради Віктор Симканинець. Подякував за мужність, відвагу та ризики, на які вони йшли свідомо, щоб захистити мирне населення та територіальну цілісність держави.

Перед присутніми виступив також заступник військового комісара Іршавського районного військового комісаріату, підполковник Михайло Попович, який побажав усім мирного неба, добра та злагоди.

Після чого, у великій залі засідань районної ради заступник військового комісара Іршавського районного військового комісаріату підполковник Михайло Попович вручив військовозобов`язнаним відзнаки Президента України «За участь в антитерористичній операції». Голова Громадської організації «Захисники Рідної Вітчизни» Михайло Боднар вручив грамоти за патріотичність, допомогу учасникам бойових дій та їхнім сім`ям. Також, від громадської організації «Захисники Рідної Вітчизни» голові районної ради Віктору Андрійовичу подаровано портрет видатного українського політичного, культурного діяча, президента Карпатської України - Августина Волошина, а до Іршавського історико-краєзнавчого музею було передано комплект портретів українських історичних діячів.