Святковий концерт з нагоди 205-ї річниці Дня народження Тараса Шевченка

7 березня у великій залі засідань районної ради відбувся святковий виступ хору «Мелодія» працівників культури Іршавського району з нагоди 205-ї річниці дня народження Тараса Григоровича Шевченка.

Під час заходу учасники хору «Мелодія» працівників культури Іршавського району, керівник Оксана Сідор виконали невмирущий «Заповіт»  Шевченка (музика Г.Гладкого, в обробці Л. Ревуцького), «Реве та стогне Дніпр Широкий» (муз. Д.Крижанівського, обробка Степана Мартона), «Учітеся, брати мої» (муз. Анатолія Кос-Анатоського).

Також учні Білківської ЗОШ I-III ст. виконали композицію «І генії кохають».

З вітальним словами до присутніх  звернулися голова районної ради Віктор Симканинець та голова райдержадміністрації Олександр Горін.

Вони підкреслили вагому роль поета в українській історії, його талановитість та унікальність. Після чого за участь у районному конкурсі читців поезії Т.Г.Шевченка та з нагоди відзначення 205-ї річниці від Дня народження Кобзаря подяками нагородили ученицю 11-го класу Білківської ЗОШ I-III ст. Мар̍яну Ковач, ученицю 10-го класу Імстичівської ЗОШ I-III ст. Ганну Кепшу, ученицю 9-го класу КЗ Вільхівського закладу загальної середньої освіти I-III ст. Мар̍яну Попович та учня 8-го класу Приборжавської загальноосвітньої школи I-III ст. Петра Фанту.