В Іршаві вітали жінок зі святом весни

В Іршавському міському центрі позашкільної освіти відбулося  відзначення Міжнародного жіночого дня - 8 березня. На святі були присутні радник голови районної ради Михайло Менчук, міський голова Степан Бобик, начальник відділу культури і туризму Іршавської РДА Олена Ісак, запрошені, гості.

Розпочалося свято чудовим виступом народного струнного ансамблю Іршавської ДШМ (керівник Сергій Голубокий). Зі сцени вітання для жінок лунали також від вихованців вокального гуртка Іршавського МЦПО (керівник Вікторія Поляк), Михайла Черничка, Катерини Сапожнік та зразкової хореографічної студії МЦПО «Dance of angels» (керівник Юрій Буряс).

Родзинкою свята стало презентація чудового кліпу на пісню Кузьми Скрябіна «Мама», який з ініціативи Євгенії Сапожнік зняли талановиті Іршавчани – хлопці з студії «Crop Film» (Св’ятослав Матішинець, Віталій Чірва) за участю талановитих дітей – Софійки Ілляш, Луканинець Кароліни, Карабиньош Єви, Чипеш Данієли, Свириденка Дмитра, Черничка Михайла, Катерини Сапожнік.