Вітання з нагоди Міжнародного жіночого дня

Напередодні Міжнародного жіночого дня, голова районної ради Віктор Симканинець, голова райдержадміністрації Олександр Горін та перший заступник голови РДА Іван Семак завітали до поліклінічного відділення комунального закладу «Іршавської районної лікарні».

Керівники району привітали жінок з наступаючим святом 8 Березня  та висловити їм слова щирої поваги та вдячності.

Віктор Андрійович побажав представницям чарівної статі міцного здоров’я, нових досягнень у професійній діяльності, справжнього жіночого щастя, сімейного затишку та яскравих вражень.

За сумлінну працю, досягнуті результати у проведенні медичної реформи, високий професіоналізм, активну життєву позицію та вагомий особистий внесок у розвиток медицини району грамотами Іршавської районної ради було нагороджено головного лікаря комунального некомерційного підприємства «Іршавський центр первинної медичної допомоги» Оксану Булезу, інспектора відділу кадрів, голову профспілкового комітету КНП «Іршавський центр первинної медичної допомоги» Мар’яну Зейкан, завідуючу АЗПСМ с.Білки Оксану Воробканич, завідуючу АЗПСМ с.Довге Маріанну Кузан, завідуючу АЗПСМ с.Гребля Світлану Денисюк, завідуючу АЗПСМ с.Брід Ганну Вакуленко та завідуючу АЗПСМ с.Ільниця Марію Шелельо.

Головний лікар комунального некомерційного підприємства «Іршавський центр первинної медичної допомоги» Оксана Булеза від імені всього колективу подякувала за такі теплі і щирі слова привітань.