Відбулося засідання постійної комісії районної ради з питань управління майном і приватизації, будівництва, архітектури, інфраструктури, надзвичайних ситуацій та засобів масової інформації

06 березня 2019року, під головуванням депутата районної ради Горзова В.О., відбулося засідання постійної комісії районної ради з питань управління майном і приватизації, будівництва, архітектури, інфраструктури, надзвичайних ситуацій та засобів масової інформації. В роботі комісії взяли участь начальник відділу управління майном спільної власності територіальних громад сіл, міста району виконавчого апарату районної ради Чорноличак В.М. та головний спеціаліст-юрист цього ж відділу Фельцан І.Ю., представники заявників.

 Депутати розглянули більше десятка питань і підтримали ряд пропозицій заявників. Так, комісією погоджено дострокове розірвання за згодою сторін договорів оренди майна, яке знаходиться в будівлях КЗ «Іршавська районна лікарня», «Іршавська районна стоматологічна поліклініка» та будівлі кінотеатру, а також можливість передати в оренду нежилих приміщень в будівлях спільної власності територіальних громад сіл, міста району. Підтримано комісією клопотання Головного управління Державної міграційної служби України в Закарпатській області щодо переукладення терміном на 10 років договору оренди адмінбудівлі в м. Іршава, вул. Білецька, 5, та клопотання Іршавської міської ради щодо безкоштовного надання в оренду концертного залу будівлі районного будинку культури для проведення 17.03.2019року конкурсу «Міні-Міс–Іршава-2019».

По підтриманих комісією питаннях рекомендовано відділу управління майном спільної власності територіальних громад сіл, міста району виконавчого апарату районної ради підготувати відповідні проекти рішень, які будуть винесені на розгляд сесії районної, укласти договори оренди (разового використання), а також провести конкурси з відбору суб’єктів оціночної діяльності для визначення вартості майна, що пропонується до надання в оренду.

Відкладено на довивчення та розгляд на наступному засіданні постійної комісії питання щодо продовження терміну дії договору № 161 від 20.04.2016р.оренди ГУНП України в Закарпатській області із внесенням змін до даного договору в частині зменшення орендованих площ (виключення з оренди будівлі тиру, яка розташована в м. Іршава, вул. Рильського, 25) до договору оренди частини будівлі кінотеатру в м. Іршава.


Joomla templates by a4joomla