Відбулося засідання оргкомітету з нагоди відзначення 25-ї річниці Дня незалежності України

оргкомітет до Незалежності11 серпня в райдержадміністрації відбулося засідання оргкомітету з нагоди відзначення 25-ї річниці Дня незалежності України та Дня державного прапора України в Іршавському районі.

В обговоренні взяли участь керівник апарату РДА Олег Козенюк і керівники відповідних структурних підрозділів райдержадміністрації, представники районної та міської рад.

За результатами засідання вирішено провести ряд урочистих заходів, а саме:

21 серпня – сходження делегації, на чолі з керівництвом району, на полонину Кук, де буде урочисто піднятий Державний Прапор України.

23 серпня о 9.00 – на центральній площі м. Іршава, біля прапору, відбудеться урочистий мітинг, присвячений Дню державного прапора і Дню незалежності України із врученням нагород.

24 серпня о 18.00 – на центральній площі м. Іршава, біля районного будинку культури, відбудеться культурно-мистецька акція «Тобі, Україно!»

Запрошуємо до участі у святкуванні 25-ї річниці Дня незалежності України та Дня державного прапора усіх охочих жителів району.