Відбулася підсумкова нарада працівників відділу культури і туризму Іршавської РДА

21 лютого, у районному будинку культури відбулася підсумкова нарада працівників відділу культури і туризму Іршавської райдержадміністрації, на якій були присутні голова районної ради Віктор Симканинець, голова райдержадміністрації Олександр Горін, директор  Ужгородського коледжу культури і мистецтва – Наталія Шетеля, директор централізованої бібліотечної системи Майя Бобик, голова профспілки працівників культури Оксана Сідор, директори дитячих шкіл мистецтв, керівники народних колективів, працівники клубів та бібліотек.

Начальник відділу культури і туризму Олена Ісак прозвітувала про роботу відділу в  галузі культури в Іршавському районі за 2018 рік та окреслила перспективи розвитку на 2019 рік. Висвітлила пріоритетні напрямки роботи відділу, основні затверджені програми, звернула увагу на масові заходи, які були проведені в районі, а також на відповідну роботу колективів зі званням народний (зразковий), дитячих шкіл мистецтв,  клубних закладів, бібліотечних установ. В доповіді зазначила про проведені районні фестивалі, семінари, виставки, конференції, пленери та заходи у сфері туризму. Проаналізувала матеріально-технічну базу районного будинку культури та планування щодо подальшого покращення його стану.

Також присутні мали змогу переглянути презентацію, що яскраво висвітлила основні напрямки роботи, культурно-мистецькі заходами, що проходили в районі протягом минулого року.

Директор ЦБС  Майя Бобик  коротко розповіла про роботу бібліотек району, заходи, виставки та презентації проведені протягом 2018 року наголосила про проблеми у поповненні фондів, підвищенні читацької активності у селах.

До працівників культури зі словами подяки звернувся голова районної ради Віктор Симканинець та побажав працівникам цієї сфери натхнення та успіхів у роботі.

За сумлінну працю, вагомий особистий внесок у розвиток культури і мистецтва краю кращих працівників культури і керівників народних (зразкових) колективів було нагороджено грамотами відділу культури і туризму райдержадміністрації.