Відбулася зустріч з активом села Осій районної організації Української спілки ветеранів Афганістану

21 лютого у малому залі районної ради відбулася зустріч з активом села Осій районної організації Української спілки ветеранів Афганістану, в якій взяли участь голова районної ради Віктор Симканинець, голова даної організації Володимир Горзов, депутати районної ради Іван Матіко та Федір Жидик.

Віктор Андрійович подякував присутнім за мужність, героїзм, самовідданість під час виконання службових обов'язків. Побажав усім міцного здоров'я, миру, злагоди та добра.

За активну громадську діяльність по захисту соціальних прав та гарантій ветеранів, за особисте сприяння діяльності спілки ветеранів Афганістану та з нагоди 30-ї річниці виведення військ з Афганістану голова районної організації Української спілки ветеранів Афганістану Володимир Горзов від імені голови Української спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) Сергія Червонописького вручив почесні грамоти депутатам районної ради Івану Матіку та Федору Жидику.

Також присутнім на зустрічі було вручено ювілейні ордени та медалі з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та відзначення 30-ї річниці виведення військ з Афганістану.