В районі відбулися заходи із вшанування пам'яті Героїв Небесної Сотні

20 лютого біля пам’ятного знаку «Борцям за свободу і незалежність України, Героям Небесної Сотні та загиблим в АТО» відбувся мітинг-реквієм

Цього року ми відзначаємо 5-ту річницю на знак вшанування відваги, сили духу і стійкості громадян, які віддали своє життя під час Революції гідності, захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людини, європейське майбутнє України.

Вшанували пам'ять Героїв Небесної Сотні керівництво району та міста,  волонтери, голови громадських організацій учасників АТО, керівники служб та організацій району, духовенство, школярі та небайдужі громадяни.

Присутні поклали квіти та запалені лампадки до підніжжя пам’ятного знаку. Пам'ять про мужніх патріотів, які загинули за справедливість,  вшанували хвилиною мовчання.

Учні Ільницького спортивно-гуманітарного ліцею зачитали вірші та виконали літературно-музичну композицію присвячену пам`яті Героям, які захищали Україну.

Настоятель Іршавського греко-католицького храму Непорочного Зачаття Пресвятої Богородиці о. Василь Петечук провів панахиду за полеглими бійцями.

Герої Небесної Сотні, ті, хто вистояв у боях та повернувся додому живим, хто досі продовжує боротьбу і перебуває на передовій і ті, хто посильно допомагає борцям – це одна велика родина, ім’я якій – Україна.