Надано чергову допомогу жителям району

Днями через іноземні благодійні організації районною радою передано гуманітарну допомогу – продукти харчування – багатодітним і малозабезпеченим родинам села Гребля.

10 багатодітних, малозабезпечених сімей та ті, які виховують дітей з особливими потребами, вказаних населених пунктів отримали продуктові набори для задоволення потреб першої необхідності.

З боку держави багатодітним родинам передбачено надання різних послуг для успішного функціонування інституту сім’ї. Районна рада завжди підтримує ініціативу надання допомоги тим громадянам, які цього потребують. Дана благодійність в черговий раз доводить, що органи місцевого самоврядування не стоять осторонь гострих соціальних проблем та готові, по можливості, підтримувати незахищені категорії населення.

Продукти харчування надано багатодітним родинам: Федірчанич (4 дітей), Брич та Тетеря (по 5 дітей), Якима (3 дітей), Ребрик та Шанта (по 4 дітей),Сочка, Брич та Кормош (по 5 дітей), Матішинець (3 дітей).

Дана акція є неодноразовою, тому у планах - надалі підтримувати жителів Іршавщини.