Оголошення щодо прийому на службу в поліцію

На виконання вимог протоколу наради керівництва ГУНП в Закарпатській області №12 від 29.12.2018, наказу ГУНП в 3акарпатській області від 11.01.2019 № 70 «Про оголошення та проведення конкурсу щодо прийому на службу в поліцію на вакантні посади до ГУНП в 3акарпатській області», доручення ГУНП в Закарпатській області № 9/ст від 17.01.2019 «Про організацію відбору на службу в поліцію на вакантні посади ГУНП в Закарпатській області» та у зв'язку з оголошенням з 14 січня 2019 року набору на службу в поліцію, керівництво Іршавського відділення поліції Хустського відділу поліції ГУНП в Закарпатській області клопоче активізувати на місцях роботу по відбору громадян України на службу в поліцію. Під час виконання провести низку заходів, а саме:

- провести рекламну та агітаційну роботу з метою відбору потенційних кандидатів на службу в поліцію;

провести бесіди з потенційними кандидатами, що з'являлися до військового комісаріату для проходження медичного огляду з метою відбору для проходження служби в поліцію;

- за сприянням місцевого військового комісаріату здійснити відбір потенційних кандидатів з картотеки військовозобов'язаних запасу з подальшим викликом їх до відділення поліції на бесіду з питань проходження служби в поліції;

- провести бесіди з призовниками, які з'явилися у військовий комісаріат для постановки на облік, щодо їх можливого прийняття на службу в поліцію;

- надавати консультації громадянам, які безпосередньо звертаються за оголошенням;

- долучити до співпраці начальника відділv освіти Іршавської РДА, директора Іршавського районного центру зайнятості по сприянню в поширенні профоріентаційної інформації з питань прийому на службу в поліцію, умови роботи поліцейського, професійні вимоги до його особистісних якостей, про соціальне та матеріальне забезпечення, особливості та перспективи щодо роботи за фахом, а також інформації про порядок подання анкети на участь у конкурсі на заміщення вакантних посад молодшого та середнього складу поліції.

Одночасно інформуємо, що 14 січня поточного року в ГУНП в Закарпатській області оголошено набір на службу в поліцію. Зокрема, чекаємо претендентів на 3 (три) посади поліцейських секторів реагування патрульної поліції Іршавського ВП Хустського ВП ГУНП в Закарпатській області. Прийом анкет та необхідних документів триватиме до 07 лютого 2019 року.

Процес відбору буде не дуже тривалим, але ретельним. Для забезпечення максимальної прозорості та відкритості при наборі в поліцію на кожному з етапів буде вестися аудіо - та відеофіксація, будуть присутні працівники внутрішньої безпеки та залучені до роботи комісії представники громадськості.

Вся детальна інформація щодо вимог до кандидатів на службу в поліції розміщена на офіційному сайті ГУНП в Закарпатській області. В першу чергу кандидати мають заповнити електронну онлайн анкету за посиланням https://nabir.np.gov.ua, a до 07 лютого особисто принести пакет необхідних документів в сектор відбору кандидатів управління кадрового забезпечення ГУНП в Закарпатській області за адресою: м.Ужгород, вул. Ракоці, 13. Для уточнення будь-якої інформації можна зателефонувати за номерами: (0312) 695 472, (0312) 695 563, або написати на електронну адресу: gunpzakarp@gmail.соm, а також звернутися до працівника кадрового підрозділу Іршавського відділення поліції Хустського відділу поліції ГУНП в Закарпатській області за адресою: м. Іршава, вул. Шевченка, 17.

Вимоги до кандидатів на службу: громадянство України, вік від 18 років, наявність повної середньої або вищої освіти, відсутність судимості, наявність посвідчення водія категорії групи «В», знання Конституції України, 3аконів України «Про Національну поліцію», «Про запобігання корупції» та вільне володіння українською мовою.

Етапи відбору включають в себе: тестування на знання законодавчої бази, а також на загальні здібності і навички, проходження медичного обстеження, складання нормативів для визначення рівня фізичної підготовленості, психологічне тестування, проведення співбесід поліцейською комісією з тими особами, які пройшли успішно зазначені етапи відбору і спеціальну перевірку. Плануеться, що вже з 15 квітня відібрані кандидати на посади поліцейських секторів реагування патрульної поліції почнуть навчання на курсах первинної підготовки. Термін навчання для цих кандидатів чотири місяці.

3аробітна плата поліцейського CPПП складатиме до 10000 грн. (після успішного проходження первинної професійної підготовки); соціальне забезпечення (можливість компенсації витрат за оренду житла; квартира у лізинг для сім' ї поліцейського), професійна підготовка за міжнародними стандартами; можливість отримання вищої освіти у ВНЗ, які здійснюють підготовку поліцейських, перспектива кар'єрного росту.

В подальшому, керівництво Іршавського ВП Хустського ВП ГУНП клопочемо протягом всього 2019 року вживати заходів щодо проведення профоріентаційної роботи серед населення, сприяння професійної орієнтації допризовників, військовослужбовців, які звільнилися.