Відбулось засідання двадцятої сесії районної ради

05 лютого відбулося засідання двадцятої сесії районної ради VІІ скликання.

Попередньо проводилися засідання профільних комісій, спільне засідання комісій та президія, під час яких депутати вносили свої пропозиції з питань порядку денного та проектів рішень. У роботі сесії взяли участь працівники виконавчого апарату районної ради, структурних підрозділів райдержадміністрації, установ і служб району, правоохоронних органів, сільські голови, представники ЗМІ та громадськість

Перед затвердженням порядку денного присутні вшанували пам'ять загиблих бійців, які захищають країну в зоні проведення антитерористичної операції.

Потім головуючий вручив грамоту з нагоди 55-ти річчя від Дня народження депутату районної ради Горзову Петру Олександровичу.

Після цього голова ради коротко інформував про виконану роботу депутатами у міжсесійний період.

Одним із питань порядку денного було питання стану доріг в Іршавському районі, а саме стан доріг державного, обласного та районного значення, в межах Іршавського району, які після сходження снігу опинилися у жахливому стані.

На запрошення  обласного депутата Петра Добромільського  на сесії  з інформацією про стан державних доріг та початок проведення їх ремонтів у цьому році виступив заступник начальника служби автомобільних доріг Закарпатської області Рурич Василь, який зауважив – стан доріг критичний - це обумовлено тим, що протягом майже 30 років не виділялися з державного бюджету кошти для капітального ремонту дорожнього полотна, у зв’язку з чим було втрачено міжремонтні терміни. Запевнив, що з настанням сприятливих погодних умов буде розпочато ремонт доріг державного значення, а вже сьогодні на ділянці дороги Мукачево-Рогатин с.Сільце проводиться аварійний ремонт з метою забезпечення проїзду транспортних засобів.

З питання зимового утримання доріг, інформував Сич Богдан, який наголосив, що філією Іршавського райавтодору прикладено максимум зусиль для розчистки снігу та підсипки протиожеледними засобами. Однак, існуююча застаріла техніка не справляється з своєчасним розчищенням снігу, крім того у районі є важко доступні гірські села, де сніговий покрив досягав півтора метра, внаслідок сильних вітрів утворювалися снігові замети, там доводилося  залучати цілодобово важку техніку   для розчищення проїзду. Керівник райавтодору зазначив, що для більш ефективної роботи необхідно придбати хоча б дві одиниці спецтехніки.

За підсумками обговорення депутатами було прийнято рішення щодо підготовки звернення до КабМінУ для виділення коштів для капітального ремонту доріг Іршавського району.

Депутатами районної ради підтримано внесення змін до рішення районної ради «Про районний бюджет на 2019 рік», затверджено Програми соціально-економічного та культурного розвитку Іршавського району на 2019-2020 роки, матеріально-технічного забезпечення підрозділів територіальної оборони, які формуються в районі територіальної оборони №7 (Іршавський район) на 2019-2020 роки,матеріально-технічного забезпечення щодо створення територіального центру комплектування та соціальної підтримки на базі Іршавського районного військового комісаріату на 2019 рік. А також питання «Про внесення змін до рішення районної ради від 18 грудня 2018 року № 442 «Про районний бюджет на 2019 рік», затвердили звіт про виконання районного бюджету за 2018 рік та розпорядження голови Іршавської районної державної адміністрації від 29.12.2018 року № 523 «Про перерозподіл субвенції з обласного бюджету на 2018 рік, Програми забезпечення харчування учнів Ільницького спортивно-гуманітарного ліцею на 2019 рік та Програму районного національно-патріотичного заходу серед дітей та юнацтва «Патріот» на 2019-2021 роки, Програму фінансової підтримки громадських організацій району на 2019-2021 роки.