В дошкільному навчальному закладі №1 с. Імстичева провели капітальні ремонти

8b1a1db15fc1c14246d8f7d13565854f1 серпня, в с. Імстичево відбулася пам'ятна для села подія - урочисте відкриття дошкільного навчального закладу № 1 після його реконструкції.

Ремонт тривав 10 місяців, за цей час вдалося відремонтувати дах, частково утеплити будівлю, зробити капітальний ремонт всередині, відремонтувати санвузол та облаштувати територію навколо дитячого садка.
Ремонт проводився за кошти фонду регіонального розвитку та місцевих бюджетів. Не лишилися осторонь батьки та спонсори, які також доклали чимало зусиль для здійснення ремонту. Загальна вартість робіт склала близько мільйона гривень.

На свято завітали поважні гості – керівники району, села, представники духовенства, запрошені.

Привітав всіх голова районної ради Віктор Симканинець, голова райдержадміністрації Олександр Горін, до вітань також приєдналися  Імстичівський сільський голова Михайло Енеді, завідувач ДНЗ №1 Маріанна Добра та ін.

На завершення керівники району, села та всі гості оглянули ДНЗ №1, який перед тим освятив отець Ніканор.