Відбувся ряд постійних комісій районної ради

1 лютого відбувся ряд засідань постійних комісій районної ради. А самез питань плану соціально-економічного розвитку, бюджету, інвестицій та регуляторної політики (голова комісії Матіко І.І.), з питань розвитку освіти, науки, молодіжної політики та національних меншин, духовності і спорту (голова комісії Белей Г.Д.), з питань охорони здоровя,соціального захисту і зайнятості населення (Фельцан І.І.), на яких депутатами було розглянуто низку проектів рішень, що виносяться на двадцяту сесію районної ради VІІ скликання.

На порядку денному бюджетної комісії депутати розглянули та підтримали затвердження Програми соціально-економічного та культурного розвитку Іршавського району на 2019-2020 роки, матеріально-технічного забезпечення підрозділів територіальної оборони, які формуються в районі територіальної оборони №7 (Іршавський район) на 2019-2020 роки, матеріально-технічного забезпечення щодо створення територіального центру комплектування та соціальної підтримки на базі Іршавського районного військового комісаріату на 2019 рік. А також питання «Про внесення змін до рішення районної ради від 18 грудня 2018 року № 442 «Про районний бюджет на 2019 рік», затвердили звіт про виконання районного бюджету за 2018 рік та розпорядження голови Іршавської районної державної адміністрації від 29.12.2018 року № 523 «Про перерозподіл субвенції з обласного бюджету на 2018 рік.

На засіданні освітянської комісії присутні розглянули та підтримали затвердження Програми забезпечення харчування учнів Ільницького спортивно-гуманітарного ліцею на 2019 рік та Програму районного національно-патріотичного заходу серед дітей та юнацтва «Патріот» на 2019-2021 роки.

На засіданні медичної комісії присутні розглянули та підтримали затвердження Програми надання депутатами районної ради матеріальної допомоги малозабезпеченому населенню та інші непередбачені видатки в 2019 році, а також Програму фінансової підтримки громадських організацій району на 2019-2021 роки.

У спільному засіданні постійних комісій прийняли участь голова районної ради Віктор Симканинець, перший заступник голови райдержадміністрації Іван Семак, заступник голови райдержадміністрації Іван Мошкола, працівники виконавчого апарату районної ради, працівники структурних підрозділів, доповідачі з порядку денного, головні розпорядники коштів.

Головуючий – Віктор Симканинець – ознайомив присутніх із порядком денним двадцятої сесії районної ради VІІ скликання. Далі депутати розглянули кожен із запропонованих проектів рішень. 

У «Різному» депутатами розглянуто та підтримано винести на розгляд сесії районної ради питання:

-         «Про затвердження здійснених невідємних поліпшень орендованого відповідно до договору оренди від 18.07.2018 року № 14 майна, яке знаходиться в м.Іршава, провулок Шевченка, №3/2 та надання згоди на приватизацію орендованого майна шляхом викупу;

-         «Про продовження терміну дії договору оренди №157 від 31.03.2016р.;

Про дострокове розірвання за згодою сторін договору оренди №164 від 13.07.2016 року.

За клопотанням розробника питання «Про внесення змін до Програми розвитку центру надання адміністративних послуг Іршавської райдержадміністрації на 2018-2022 роки» знято з розгляду.

Депутатами районної ради підтримано перенести на наступне засідання сесії районної ради питання: «Про Програму фінансової підтримки громадського формування з охорони громадського порядку та державного кордону «Прайд Закарпаття» міста Іршава та Іршавського району на 2019-2020 роки» та «Про затвердження Положення про преміювання Керівника Комунального некомерційного підприємства «Іршавський центр первинної медичної допомоги» Іршавської районної ради Закарпатської області».

Joomla templates by a4joomla