Відбулося засідання постійної комісії районної ради з питань управління майном і приватизації, будівництва, архітектури, інфраструктури, надзвичайних ситуацій та засобів масової інформації

30 січня 2019 року, під головуванням депутата районної ради Горзова В.О., відбулося засідання постійної комісії районної ради з питань управління майном і приватизації, будівництва, архітектури, інфраструктури, надзвичайних ситуацій та засобів масової інформації.

Депутати розглянули майже два десятки питань і підтримали ряд пропозицій заявників. Так, комісією погоджено: продовження терміну дії договору оренди приміщень адмінбудівлі в м. Іршава, вул. Шевченка, 39 для потреб Іршавського районного військового комісаріату; подані районною державною адміністрацією проекти Програми збереження службових приміщень управління соціального захисту населення Іршавської районної державної адміністрації на 2019 р. та Програми створення та впровадження містобудівного кадастру Іршавського району на 2019-2022 роки; передачу в оренду відділу культури і туризму Іршавської районної державної адміністрації для проведення гуртків (навчальних занять) Довжанської дитячої школи мистецтв, вбудовані нежитлові приміщення першого поверху будівлі Луківської загальноосвітньої школи I-II ступенів в с. Луково, вул. Шевченка, 43; припинення з 28.02.2019р. договору оренди укладеного з регіональним сервісним центром МВС в Закарпатській області; розірвання за згодою сторін укладеного з Мукачівським місцевим центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги договору оренди приміщень адмінбудівлі районного будинку культури у зв’язку переміщенням Центру до будівлі в м. Іршава, провул. Шевченка, 3; затвердження розпоряджень голови Іршавської районної ради, які стосуються приватизації комунального майна шляхом проведення електронних аукціонів; перелік об'єктів спільної власності територіальних громад сіл, міста району - Іршавської районної ради, що підлягають приватизації у 2019 році; приватизацію шляхом проведення електронних аукціонів сараю площею 67,7м.кв. та нежитлової будівлі (корпус № 1 старої Луківської ЗОШ І-ІІ ступенів) загальною площею 368,9 м.кв., які розташовані в с. Луково, вул. Набережна, 32, вбудованих нежитлових приміщень загальною площею 123,3м.кв., які розташовані в м. Іршава, провулок Шевченка, 3а та вбудованих нежитлових приміщень загальною площею 36,6м.кв. які розташовані в м. Іршава, провулок Шевченка, 3/20; приватизацію шляхом викупу вбудованих приміщень (будівлі колишнього гуртожитку), які розташовані в с. Загаття, вул. Адальберта Ерделі, Зб (Жовтнева, 3); заяву православної релігійної громади української православної церкви щодо затвердження здійснених невід’ємних поліпшень орендованого майна; перелік об'єктів та інвентаризацію майна спільної власності територіальних громад сіл, міста району станом на 01.01.2019 року; передачу в оренду нежилих приміщень в будівлях спільної власності територіальних громад сіл, міста району. По підтриманих комісією питаннях відділом управління майном спільної власності територіальних громад сіл, міста району виконавчого апарату районної ради підготовлено проекти рішень, які будуть винесені на розгляд сесії районної ради.

Відкладено на довивчення та розгляд на наступному засідання постійної комісії питання щодо внесення змін до договору оренди частини будівлі кінотеатру в м. Іршава.

Також, на засідання комісії за ініціативою депутата районної ради Лупака С.А. та за участі міського голови Бобика С.С. обговорено питання щодо можливості облаштування в м. Іршава футбольного поля із штучним покриттям.